Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért tennének rendőrségi...

Ezért tennének rendőrségi feljelentést?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatalember bemegy egy női fitness terembe, ahol este alakformáló zsírégető csoportos foglalkozás van. A fiatalember várja a megfelelő pillanatot és odaoson a pulthoz kinyitja a pénztárgépet és kivesz 15 ezer forintot, az apró cimlettel nem akar vacakolni, meg a pult mögötti földre letett női táskából az abban lévő pénztárcából kivesz 29 ezer forintot. Mindösszesen 44 ezer lop a teremből. Van viszont kamera, az egyik pont a pultra néz, de a tettest nem érdekli. Majd távozik úgy, hogy a filmhez tartja a telefonját mintha telefonálna, közben bátrabb arcot vág, hogy ne legyen feltűnő.


Ilyen helyen ahol adott a kamera, szerintetek tenne feljelentést a fitness tulaja, hogy 15 rugót loptak a pénztárgépből, meg az ott dolgozó nő, aki az edzést tartotta, hogy 29 ezret loptak tőle, vagy ilyen kis értékből nem csinálnak rendőrségi ügyet?


A barátom mondta, hogy tegnap este ilyet csinált és, hogy ma délelőtt csengetett valaki, de mire kiment elmentek, és lehet a nyomozók csengettek, a felderítők. De mosolygott. Szerintem nem csinált ilyet, csak ugrat, mert én tudom a jogokat xd.



2023. jún. 8. 21:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
néznek helyett *neteznek akartam írni.
2023. jún. 9. 11:16
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Csak rád vadászunk levike. Egy nemzetbiztonsági kockàzat vagy.
2023. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mi célból vadászok rám?
2023. jún. 9. 11:58
 14/22 A kérdező kommentje:
*vadásztok
2023. jún. 9. 11:58
 15/22 anonim ***** válasza:
Előállítás, gyanúsított kihallgatás, rabosítás, őrizetbe vétel, átkísérés, befogadtatás. Így ebben a sorrendben.
2023. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tudod, ha az egyik vasutas ismerősöm lennél, ha eljönnél hozzám, főznek neked egy kávét mint jobaratnak. De ha te rendőr vagy és a lakásomba lejössz értem, könnyen szűrő vágó eszközbe szaladhatsz, ha nyílik az ajtó, gázspray stb., önvédelem címen. Aztán "Sz. Szilárd II." leszek. Le is lőhettek, úgyis meg halunk 1x. 40 vagyok, a fel életem leéltem.
2023. jún. 9. 14:39
 17/22 anonim ***** válasza:
Aztán szerinted nincs mellényem? Meg hagynám hogy a közelembe gyere? A tonfa hosszabb mint a vajazókésed
2023. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Levikénél max vizipisztoly van.
2023. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi pisztolyom. Gázspray, meg konyhai kisebb nagyobb kések, meg ami a kezembe akad vágom fejbe, ha bejön idegen, köztük a rendőrt is.
2023. jún. 9. 14:54
 20/22 anonim ***** válasza:
Taser ellen sok esélyed nincsen. Utána meg annyi áramot kapsz amennyit csak kérsz. Nem sajnálom.
2023. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!