Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért tennének rendőrségi...

Ezért tennének rendőrségi feljelentést?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatalember bemegy egy női fitness terembe, ahol este alakformáló zsírégető csoportos foglalkozás van. A fiatalember várja a megfelelő pillanatot és odaoson a pulthoz kinyitja a pénztárgépet és kivesz 15 ezer forintot, az apró cimlettel nem akar vacakolni, meg a pult mögötti földre letett női táskából az abban lévő pénztárcából kivesz 29 ezer forintot. Mindösszesen 44 ezer lop a teremből. Van viszont kamera, az egyik pont a pultra néz, de a tettest nem érdekli. Majd távozik úgy, hogy a filmhez tartja a telefonját mintha telefonálna, közben bátrabb arcot vág, hogy ne legyen feltűnő.


Ilyen helyen ahol adott a kamera, szerintetek tenne feljelentést a fitness tulaja, hogy 15 rugót loptak a pénztárgépből, meg az ott dolgozó nő, aki az edzést tartotta, hogy 29 ezret loptak tőle, vagy ilyen kis értékből nem csinálnak rendőrségi ügyet?


A barátom mondta, hogy tegnap este ilyet csinált és, hogy ma délelőtt csengetett valaki, de mire kiment elmentek, és lehet a nyomozók csengettek, a felderítők. De mosolygott. Szerintem nem csinált ilyet, csak ugrat, mert én tudom a jogokat xd.



2023. jún. 8. 21:39
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

És Mezőtúr nem nyugaton van.


Nem szoktam nyugatra menni, Pestig sem megyek el. Debreceniként vonattal a következő helyekre járok:

Hajdúszoboszló, Püspökladány, Berettyóújfalu, Karcag, Kisújszállás, Törökszentmiklós, Szolnok, Kecskemét, Cegléd, Mezőtúrxd, ritkán Nyíregyháza, meg ritkábban, Miskolc, Mátészalka

2023. jún. 9. 15:25
 22/22 A kérdező kommentje:
Egyik sincs nyugaton
2023. jún. 9. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!