Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért simán kihívhatják a...

Ezért simán kihívhatják a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Adott egy épülettömb négy oldalon, középen van az udvar plusz ott is leparkolnak kocsival is. Vártam a fiam, hogy végezen a tanfolyammal és nézegettem az ablakon. Egy személy pont indult el a kocsijával, de előtte hátra is tolatott, hogy ki tudjon menni mert volt valami előtte is. Lényeg: Kicsit sokat tolatott, és a mögötte álló motornak nekitolatott, az felborult és azt követően feküdt a földön. Néztem, hogy a sofőr észreveszi e és kiszáll, hogy mit csinált, de semmi nem történt, lassan kiállt a helyéről és megfordult, majd ment. Érdekesmódon senki nem vette észre mi történt, pedig nagy a jővés menés ott. A vétkes sofőr elment. Figyeltem, hogy senkinek nem tűnt fel, hogy ott fekszik egy motor. Még egy fél óra múlva is ott volt. Az udvar be van kamerázva, és a kijáratnál van egy porta, ott van a monitorhely. Érdekes módon a portássem észlelte.

Ha később ment a gazdája, szembesült hogy mi van, simán kihívhatta vajon a rendőröket?



2023. jún. 14. 14:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnáltam a motort, motor gazdáját, én mentem volna segíteni, csak meg vagyok kötve és én is bajba kerülök akkor, mert tavalyról van egy 100 ezres bírság, amit nem fizettem meg a rendőrségre és emiatt elzárásra nem mentem be és keresnek, ha véletlen megláttak volna engem is, bevittek volna és ki nem engednek míg le nem ülöm a büntit, kb. 3 hétig.
2023. jún. 14. 14:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a moci gazdája tudott a kameráról, valószínűleg ki is kérte.


Egyébként az a bírság régen nem 100 rugó már.....

2023. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De jogerős a 100. Csak pont holnap fizetem be és, azt követően mindig nálam lesz a papír, hogy befizettem, holnaptól nem vihetnek el, ha meglátnak. Van egy ilyen szabály, hogy ha valaki befizeti a bírságot, onnantól törlik a körözésből és tiszta lap.


Én lettem volna az első, hogy lemegyek és mondjam mi történt, de ha azt mondják ki kell hívni a rendőröket, hogy szemtanúskodjak, azonnal lebukok a bírság miatt. Emiatt nem csináltam semmit. Sőt még ha más meglátja mi történt és más hívja ki, meglátnak engem, baj van. Nade holnaptól nyugodtan megláthat a rendőrség mert bírság be lesz fizetve.

2023. jún. 14. 15:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem látta és tudta az autós mit tett, csak nem foglalkozott vele. Ilyen emberek vannak. Hátratolat, felborítja a motort, ami dubben egy nagyot... Nem lehet nem észrevenni.
2023. jún. 14. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell majd térítened a kárt.
2023. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. Nekem milyen kárt kell megtéríteni te szerencsétlen?

Olvastad a kérdést, értelmezted?

2023. jún. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!