Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök szokták mondani...

A rendőrök szokták mondani ezt a bejelentő el, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel valaki kihívja a rendőrséget egy lopás helyszínére, úgy hogy beszélt az elkövetővel, de az sikeresen elrohant mint a kámfor. Mindegy, észrevették, hogy pénz tűnt el a pénztárcákból emiatt kihívják a rendőrséget. Amikor kijönnek a járőrök és a bejelentő elmondja mi történt, a rendőrök ilyen esetben szokták mondani a bejelentőnek, hogy tudják ki lehet, van egy ilyen ember, aki ezeket csinálja, ez a módszere, és ismerik, nagyon sok helyről lopott és ügyei is vannak, vagy nem mondanak ilyet a bejelentőnek, mert semmi köze hozzá és csak a vele kapcsolatos lopásról beszélnek?

2023. jún. 17. 20:14
 1/7 MDaniel98 ***** válasza:
Rendőre válogatja.
2023. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt én még így nem hallottam.
2023. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bejelentő el, ezt nem szerintem.
2023. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

*bejelentőnek.


Javítottam, ha annyi eszed sincs, hogy rájojjél, hogy hogy akartam írni, csak elgépeltem. Örülök, hogy te sose hibázol.


Alul is ott van, ott nincs elgépelve.

2023. jún. 17. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem halottam még ezt tőlük “ bejelentő el” de lehet másnak mondták már.
2023. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt sem hallottam tőlük hogy, -bejelentőnek el-
2023. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bejelentőnek - ha nem sértett is egyúttal - nincs köze ahhoz, hogy a rendőrség milyen egyéb információkkal rendelkezik a lehetséges elkövető kilétéről.


Ezt nem mondják el.


Ha viszont sértettként érdeklődik a bejelentő, akkor ezt el lehet mondani - el is szokták.

A sértettnek joga van felvilágosítás kérnie és kapnia az eljáró hatóságtól, (ügyésztől, bírótól).

2023. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!