Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baj van. Mi van, ha ezóta már...

Baj van. Mi van, ha ezóta már meg is kellett volna jelennem a rendőrség-en?

Figyelt kérdés

Ma a postaládába be volt dobva értesítő hivatalos irat érkezéséről. Az értesítő azt írja, hogy 2. kézbesítési kísérlet. Azaz már egy hete kihozták egyszer. Az értesítőn lévő azonosítószámot beírtam a posta.hu nyomonkövetésbe és valóban június 29-én már történt sikertelen kézbesítési kísérlet, azt követően egy hét alatt nem lett átvéve. Ma másodjára kihozták, de nem voltunk otthon. Holnaptól átvehető megint. Viszont mi van akkor, ha olyan levél érkezett, ami azt írja, hogy be kéne fáradni kihallgatásra? Eddig oké, de a múlthét csütörtökön már kézbesítették volna a levelet, és lehet ezen a héten kellett volna vagy tegnap vagy ma megjelenni, ilyen is lehet. És ha ez így van, nem jelentem meg. Holnap átvezem, holnap lesz júl 7. és mi lesz, ha azt látom benne, hogy júl 5 vagy 6-án kellett volna menni?

Múlthéten nem volt pedig értesítő bedobva, a családtagjaim sem találtak értesítőt. Mi van, ha ezóta már meg kellett volna jelenni?



2023. júl. 6. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert a feladó a rendőrség.
2023. júl. 6. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Akkor fogod magad, kezedbe veszed a papírost, és besétálsz vele oda ahonnan kaptad. Nem honném hogy probléma lenne belőle.
2023. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sejtem mi lehet. Három hónapja egy motoros elütött a járdán egy nőt, majd megállt hívta a rendőrséget, én segítettem a nőnek felállni. A rendőrök már ott meghallgattak, felírták az adataimat. Valószínű nyomozás lett belőle és emiatt be kell menni. Lehet a motorosnak bírósági ügye lesz. De legalább nem hajtott tovább, hanem megállt, segített a nőnek ő is, ő hívta ki a rendőröket mint mondtam, de lehef találtak valami stiklit, nem tudom. Ldhet ittas volt. Passz. A nő az azóta jól van, mert láttam a spárban is.
2023. júl. 7. 00:34
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Ne aggódj, azt a 10 munkanapot bele szokták számolni a feladók...
2023. júl. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az ország melyik szegletében történt helyileg?
2023. júl. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!