Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit akar tőlem a rendőrség...

Mit akar tőlem a rendőrség betörési osztálya, egyáltalán mi az a határ, amitől már betörési aloszály foglalkozik az üggyel?

Figyelt kérdés

Voltam már büntetve ezelőtt sokszor, de már ezeket abbahagytam, de jött egy idézés, hogy meg kell jelennem. Én amikor régen bűncselekményeket követtem el, besurrantam és loptam, nem is egyszer, de a független bíróság elítélt és ültem is jogosan belátom. De azóta nem csináltam semmit.


Most mit akar tőlem a rendőrség betörési aloszály? És miért ők?


Anno az összes ügyemben a bűnügyi osztály nyomozó alosztálya járt el, amikor gyanúsított lettem, ugysnúgy a bűnügyi osztály folytatta, csak a vizsgálati alosztály vette át.


Ez is bűnügyi osztály, de nem nyomozó és vizsgálati alosztály, hanem egyenesen betörési alosztály.


Nem lehet, hogy más elkövetett valamit ami hasonló volt ahhoz amit anno én követtem el és azt hiszik én voltam?



2023. júl. 7. 18:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
"Többet ilyet nem csinálok" - mondta Levigyula, majd egy héttel később kifosztja a grillkocsit 😂😂😂
2023. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Ahhoz képest gyorsan megvoltál :D
2023. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Egyébként az éjjel azért követtem el, mert egész éjjel csavarogtam. Beszűkült tudatállapotba kerültem, ez azért van mert beteg vagyok. Leírtam mit csináltam.


Egy órával később meg nagyvécézni kellett és egy jó km-rel arrébb egy épület folyosójának megnéztem, hogy nyitva van e az ajtaja, de zárva volt, jobban megnyomtam, kinyíllt, bentről leesett valami vas, ami fogta az ajtót. A riasztó megszólalt, én meg távoztam, onnan nem vittem el semmit, de nem is akartam, csak wc re bemenni. Vagy azért keres a rendőrség. Vagy, vagy. Vagy mindkettő miatt. De szerintem a grillcsírkés miatt.


Mindegy, beismerem, és arra törekedek, hogy a lehető legcsekélyebb ítéletet kapjak.

2023. júl. 8. 18:13
 14/32 A kérdező kommentje:

A grillcsírkés miatt keres. Mert onnan vittem el pénzt. Tuti.


Egyébként 1 óra körül ugye ez is már jún 12 volt mert éjfél elmúlt, egy benzinkútnál kéredzkedtem be wc-re, és meg is engedték ingyen.

2023. júl. 8. 18:15
 15/32 anonim ***** válasza:

Már megint ez a nagywc-s duma :D sporttelepen is ez volt a kifogásod, te tojógalamb.


A másik pedig, hogy mindent a betegségedre fogsz. Az autizmus nem egyenlő a kleoptomániáddal, hányszor írjuk még le?


Én is egész éjjel "csavargok", de én valahogy a besurranó tolvajokat csípem el, nem pedig lopni járok.

Fordítva vagyunk bekötve, vagy más levegőt szívunk, Gyulus? Vagy mi lehet az oka szerinted?

2023. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#13 azt írja, hogy jó hamar megvoltam.


Ez 2023. 06. 11-én volt. Nyilván 12-én nyitásnál vették észre a dolgot. Rendőrséget hívták.


Én is csodálom, hogy gyorsan kiderült a dolog, hogy én voltam, mert tegnap július 7-én hozta a postás a levelet, az idézést, de a nyomozó 2023. június 23-án írta, keltette. Azaz a nyomozóhatóság már június 23-án megírta az idézést, de egy ideig biztos ott volt az asztalán és csak most küldte ki.


Tehát 11 nap alatt kiderítették, hogy én voltam.


Ennyi idő alatt pedig nem érkezik vissza a NSZKK nyomszakértőtől az ujjnyomat és DNS minta.


Egy kamera volt, ami odanézett, de az 20 méter messze volt kb. Annyi méterre nem lehet belőni valaki arc azonosságát.

2023. júl. 8. 18:34
 17/32 A kérdező kommentje:
*keltezte
2023. júl. 8. 18:36
 18/32 A kérdező kommentje:
Tuti a grillcsírkés miatt keres a rendőrség, vagyis amiatt idéz, mert onnan vittem el pénzt.
2023. júl. 8. 18:37
 19/32 anonim ***** válasza:

Én már 380 km-rel arrébbról is tudtam, hogy te követted el.

Nem kell hozzá különösebb tehetség, hogy rájöjj.

2023. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

#13 Tehát jó hamar megvoltam, vagyis gyorsan megvoltam.


11 nap alatt nem készül el egy ujjnyom szakértői vélemény.


Szerintem máshogy derítették ki.


Mert mondom a 20 méterre lévő kamera az messze volt. Meg sötét is volt, de infrás kamera volt, mert a piros ledek világítottak belőle.

2023. júl. 8. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!