Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit akar tőlem a rendőrség...

Mit akar tőlem a rendőrség betörési osztálya, egyáltalán mi az a határ, amitől már betörési aloszály foglalkozik az üggyel?

Figyelt kérdés

Voltam már büntetve ezelőtt sokszor, de már ezeket abbahagytam, de jött egy idézés, hogy meg kell jelennem. Én amikor régen bűncselekményeket követtem el, besurrantam és loptam, nem is egyszer, de a független bíróság elítélt és ültem is jogosan belátom. De azóta nem csináltam semmit.


Most mit akar tőlem a rendőrség betörési aloszály? És miért ők?


Anno az összes ügyemben a bűnügyi osztály nyomozó alosztálya járt el, amikor gyanúsított lettem, ugysnúgy a bűnügyi osztály folytatta, csak a vizsgálati alosztály vette át.


Ez is bűnügyi osztály, de nem nyomozó és vizsgálati alosztály, hanem egyenesen betörési alosztály.


Nem lehet, hogy más elkövetett valamit ami hasonló volt ahhoz amit anno én követtem el és azt hiszik én voltam?



2023. júl. 7. 18:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Talán imádkozzál, hogy meggyógyulj a beszűkült tudatállapotból! Jézus Krisztus esetében szoktak azért némi csodák is történni...


Éheztet, szomjaztat Valaki talán a rokonságodból? Munkahelyeiden nem tűrnek meg - vagy nem is adnának újabb álláslehetőséget?


Hiányzik a személyi adataid közzététele. Egyelőre.

2023. júl. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Tényleg azelőtt mondtad kicsivel, hogy megváltoztál.
2023. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!