Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vinni kell és le kell adni az...

Vinni kell és le kell adni az idézést?

Figyelt kérdés

Ha valakinek a rendőrség küld idézést, hogy be kéne fáradni kihallgatásra, akkor ha viszi az idézést, a portás is elkéri, valamint ha lejön érte a nyomozó és felmennénk az idézettel az irodába, akkor a nyomozó elkéri, az idézett pedig odaadja, és így nyoma marad, hogy megjelent az idézett?


Vinni kell, vagy maradhat otthon is?



2023. júl. 8. 20:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*felmennek
2023. júl. 8. 20:07
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Úgy kérdezed, mintha nem lenne már elég tapasztalatod benne. :D
2023. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Levike! El ne lopj valamit!
2023. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem lopok. Lop a fidesz nem is kicsit.
2023. júl. 8. 20:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Levigyula, ne játszd már meg, hogy ennyire tapasztalatlan vagy...
2023. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Levike te ezeket gyűjtöd. Kedden jelenj meg 9-re! Azért a helyedbe egy tisztasági csomagot, zoknit alsót papucsot, fogkefét, csereruhát vinnék… de én szóltam…
2023. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6 Megvagy velem akadva. A fidesz politikusoknak miért nem ajánlod, hogy menjen be mind a rendőrségre, ők milliárdokat lopnak, csalnak, sikkasztanak bűnszervezetben az összes. Ja azokat nem idézni kéne, hanem azonnal vinni és előzetes.

Azokról miért nem beszélsz?

2023. júl. 8. 21:59
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Te veszélyes vagy a társadalomra levike. Annak értékeinek biztosítására egy mód van, szabadságod elvonása.
2023. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Azok csak veszélyesek a társadalomra, mármint a fidesz. Az összes magyarra veszélyes, mert az összes magyart meglopják. Tönkretették az országot, padlón van az ország. Milliárdokat lopnak, csalnak, sikkasztanak. Nem fogod fel amit mondok??? Én még1x nem mondom el. A szomszédos országok mind rajtunk a magyarokon röhögnek.
2023. júl. 9. 00:19
 10/21 A kérdező kommentje:
És én ellenzéki párti vagyok. Remélem egyszer fideszék is a sitten végzik.
2023. júl. 9. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!