Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vinni kell és le kell adni az...

Vinni kell és le kell adni az idézést?

Figyelt kérdés

Ha valakinek a rendőrség küld idézést, hogy be kéne fáradni kihallgatásra, akkor ha viszi az idézést, a portás is elkéri, valamint ha lejön érte a nyomozó és felmennénk az idézettel az irodába, akkor a nyomozó elkéri, az idézett pedig odaadja, és így nyoma marad, hogy megjelent az idézett?


Vinni kell, vagy maradhat otthon is?



2023. júl. 8. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mindegy. Nekem egy a lényeg higy te ottlegyél a cigányok közt a 8fősbe.
2023. júl. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Tulajdonképpen te is fideszes vagy Gyula. Hiszen te is lopsz.
2023. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 Én meg is mondom a kihallgatáson majd a nyomozónak, hogyha megkérdezi, hogy miért loptam olyan sokat már, feszt azt csináltam. Megfogom a szemébenézek és megmondom, hogy Azért kedves ftzls. Úr, mert ha az a retkesbanda a fidesz politikusok milliárdokak lopnak, akkor úgy voltam vele, hogy ennyi nekem is belefér, hogy lopok egy kis aprót. Vegye jk-vbe is.
2023. júl. 9. 14:19
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Szóval beléptél a fideszbe. Értjük mi.
2023. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Dehogy. Isten őrízz. Utálom a fideszt, sajnos Debrecen fideszes vezetésű és le merem fogadni, hogy Debrecenben több a fidesz párti lakos mint az ellenzék. Van ellenzéki is azért. Én is az vagyok. Szokott a momentum, DK, is kint állni, kérdőívet szokták a járókelők kel kitölteni, ha a járó kelő is akarja, mert nem erőszak. Én mindig megállok és kitöltöm a kérdőívet.

Sőt mondok neked vmit. Még azok se normálisak, akik a fideszt szeretik.

2023. júl. 9. 15:59
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért csinálsz úgy, mint a fidesz, miért lopsz? Ezt már nem tudod kimagyarázni.
2023. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#11 És hol van az a börtön ahol 8 fős zárka van? Amire te gondolsz?
2023. júl. 9. 20:51
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Neked sporonkőhidát terveztem.
2023. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18 És, ha kedden megyek a Debreceni rk-ra, tudod idézésem van, szóval, ha megyek, lesz ott a rendőrségen lufi is?
2023. júl. 9. 23:38
 20/21 anonim ***** válasza:
79%
Amikor a fideszes elárulja magát
2023. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!