Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan van, hogy valakit ugyan...

Olyan van, hogy valakit ugyan nem köröz a rendőrség, viszont megfigyelés alatt tartják az utcán, oda figyelnek rá, direkt ott járőröznek ahol tudják hogy gyakran megfordul?

Figyelt kérdés
2023. júl. 10. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Van bizony.Például amikor levike épp szabadlábon van akkor figyelik minden lépését.ill a drogdílereket is figyelik hogy lássák a kapcsolattartóikat.
2023. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, pont ezt hívják megfigyelésnek. A körözés kiadatásához már igen alapos indok kell.

Természetesen a megfigyelés nem úgy történik, hogy hozzá igazítják a járőrútvonalakat, az ilyesmi eleve nem a járőrök dolga. Ha megfigyelnek, azt nem fogod észrevenni, ez a lényege a dolognak.

2023. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Van, a nemzeti oldal prominens személyei és szimpatizánsai.
2023. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

#1 2021.05.03-2022.01.13-ig voltam börtönbe. Előtte még utána mindig szabadlábon voltam a 41 évem alatt.

Na jó kivéve a börtön előtti 3 nap fogda, meg még voltam Békéscsabán is fogdába 1 éjjel, meg 2012-ben Törökszentmiklósi fogdába 2 éjjel.

Még az előállításokon kívül. Mert az előállítás is személyi szabadságot korlátozó intézkedés.

2023. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!