Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök, hogy "bohócok"...

A rendőrök, hogy "bohócok" ezzel a viselkedéssel ki is mutatták?

Figyelt kérdés

Szombaton elütött egy biciklis, semmi bajom nem lett, mégis engem vittek be a rendőrök, garázdaság miatt, mert hogy én nekiugrottam a biciklisnek. Kocsival előállítottak, normálisak voltak a rendőrök, bilincset sem tettek rám. Bent a kapitányságon egy fél órára bezártak fogdára, de előtte mondták, hogy elengednek csak meg akarnak hallgatni, de míg a tiszt nem jön be, ne az előtérbe üljek, be kell ülnöm egy zárkába. A lényeg, hogy az övtáskámból ki kellett pakolni, felírtak mindent, a rendőr megfogott mindent és mindent letett az asztalra. Most jön az érdekes: Volt az övtàskámban egy sport szeletes csokis papír, azt is ugye megfogta, kivette és mondtam neki, mármint a rendőrnek, hogy azt a csokis papírt ki is dobhatja, az szemét. Azt mondta a rendőr, hogy dehogy, nem dobja ki, majd kidobom én ő nem dob ki semmit.


Most az én engedélyemmel miért nem dobta ki a csokispapírt?

Vagy direkt játszotta a bohócot?


Majd bezártak de egy 10 percet voltam végülis fogdán, meghallgattak, ujjnyomat és fotó is készült, majd ekengedtek.


Állítólag bíróságig sem jut el az ügy, kapok egy ügyészi figyelmeztetést.



2023. aug. 15. 20:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem, a rendőr nem azért van, hogy helyetted elmenjen a kukáig.
2023. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
A letét az letét. Jegyzőkönyv készül róla amit biankóval aláírtál hogy maradéktalanul átvetted. Abba még a taknyos zsepi is bennevan.
2023. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem arról, ki volt a bohóc.
2023. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges ilyenen lovagolni.

Utólag meg majd megvádolod, hogy az engedélyed nélkül dobta ki.

🤡

2023. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 árokpart ***** válasza:
70%
A történet nagyon-nyagyon sántít. Miért keleltt volna bemenned egy zárkába, ha elevenem is akartak volna őrizetbe venni. Akit csak simán ki akarnak hallgatni az nyugodtan várakozhat az előtérben.
2023. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 árokpart ***** válasza:
66%
Újra leírva, mert sajnos rosszul látok. Tehát: A törtlnet nagyon-nagyon sántít. Miért kellett volna bemenned egy zárkába, ha eleve nem is akartak volna őrizetbe venni csak kihallgatni. Akit csak ki akarnak hallgatni az nyugodtan várakozhat az előtérben is.
2023. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Árokpart már csak tudja. Arról fingja nincs hogy előállítottat fogdán kívül élő erőnek őriznie kell. De a hülyeség az már megint megy.
2023. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
7: Csak azt ne mondd, hogy csodálkozol rajta.
2023. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
54%
#5: Ja, én is órákat ültem az előtérben, de hátrabilincselt kézzel, úgy, hogy semmit nem csináltam, csak szabálytalankodtam!
2023. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
#9 meg is érdemelted
2023. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!