Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök, hogy "bohócok"...

A rendőrök, hogy "bohócok" ezzel a viselkedéssel ki is mutatták?

Figyelt kérdés

Szombaton elütött egy biciklis, semmi bajom nem lett, mégis engem vittek be a rendőrök, garázdaság miatt, mert hogy én nekiugrottam a biciklisnek. Kocsival előállítottak, normálisak voltak a rendőrök, bilincset sem tettek rám. Bent a kapitányságon egy fél órára bezártak fogdára, de előtte mondták, hogy elengednek csak meg akarnak hallgatni, de míg a tiszt nem jön be, ne az előtérbe üljek, be kell ülnöm egy zárkába. A lényeg, hogy az övtáskámból ki kellett pakolni, felírtak mindent, a rendőr megfogott mindent és mindent letett az asztalra. Most jön az érdekes: Volt az övtàskámban egy sport szeletes csokis papír, azt is ugye megfogta, kivette és mondtam neki, mármint a rendőrnek, hogy azt a csokis papírt ki is dobhatja, az szemét. Azt mondta a rendőr, hogy dehogy, nem dobja ki, majd kidobom én ő nem dob ki semmit.


Most az én engedélyemmel miért nem dobta ki a csokispapírt?

Vagy direkt játszotta a bohócot?


Majd bezártak de egy 10 percet voltam végülis fogdán, meghallgattak, ujjnyomat és fotó is készült, majd ekengedtek.


Állítólag bíróságig sem jut el az ügy, kapok egy ügyészi figyelmeztetést.



2023. aug. 15. 20:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
#8 én már semmin se…
2023. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 árokpart ***** válasza:
0%
Miért kellene élő erőnek őrizni egy sima előállítottat? Bizonyos súlyosabb bűncselekmény gyanújával biztosan kell, de kisebb dolgok miatt egészen biztos, hogy nem. Teszem azt XY-nál véletlenül nincsen nála a személyi igazolványa, a viselkedésén egyértelműen látszik, hogy nincsen rejtegetnivalója, nem körözik , nincsen vaj a fején akkor miért szökne meg? Mi oka lenne rá? Más persze mondjuk egy veszélyes bűnöző aki mindenre képes, de egy átlagember miért tenne ilyet, pláne ha tisztességes munkahelye van és esetleg félti és szüksége van a büntetlen előéletre.
2023. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 árokpart ***** válasza:
29%
9-es Rgészen biztosan nem szabálysértésért lehettél előálítva. Miért tettek volna ilyet egy átlagos emberrel?
2023. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
34%
Árokpart kiderült hogy ezekszerint neked munkád sem volt soha. Minden munkahelynek vannak saját szabályai. A rendőrségé ráadásul még a jogtárba is fentvan. Le van írva. Mi a bds fszt okoskodsz itt?
2023. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
24%
Hát esküszöm iq szinten levikével vagy egy szinten
2023. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 árokpart ***** válasza:
61%
14-es Más a szabályzat és a gyakorlati élet.
2023. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
24%
Szóval tényleg egy munkanélküli voltál egész életedben. Több kérdésem nincs is.
2023. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 árokpart ***** válasza:
61%
17-es Ha világ életemben munkanélküli lettem volna akkor szerinted mondanék ilyet, hogy más a szabályzat és a gyakorlati élet? Ezt az ember ha valahol akkor a munkahelyen megtapasztalja.
2023. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 árokpart ***** válasza:
29%
Tehát van a leírt szabályzat, meg van az emberi oldala a dolognak, amikor a szabály alkalmazója mérlegel. Erre gondoltam.
2023. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

És te saját magadnak mérlegeled hogy pl 30perc ebédszüneted van, de te elmész egy órára? Nemtudom melyik munkahelyen tolerálják ezt de sanszos hogy sehol.

Vagy azt hogy mondjuk bizonyos védőfelszerelés használata adott munkaterületen kötelező? Vagy szerinted ezek is olyanok hogy majd az emberi oldala mert a szabályok csak irányadóak.

Ezekszerint közlekedni se szoktál. A KRESZ is csak irányelvek sora nem?

2023. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!