Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor elutazhatok?

Ilyenkor elutazhatok?

Figyelt kérdés
Munka miatt most van a nemzetbiztonsági átvilágításom. Mondtak 1 időintervallumot. 3-6 hét. Viszont én jövőheten szeretnék elutazni 4-5 napra belföldön. Meg lehet tenni? Csak mert olvastam olyat hogy kijöhetnek házhoz is, megnézni hogy tényleg ott lakok-e stb. Ez az utazásom már 3 hónapja le van szervezve, nem szeretném lemondani.

#rendőrség #Nemzetbiztonsági ellenőrzés #Alkotmányvédelmi hatóság
dec. 8. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Akkor talán közöld ezt velük is, elkerülve a félreértéseket.
dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
El, csak vigyázz meg ne fogjanak.
dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A munkahelyeden (vagy aki kérvényezte az átvilágítást) ezt írásban jelzed, hogy te x dátumtól y dátumig elutazol ide és ide, és ezt jelezzék az átvilágítók felé. Teljesen bevett gyakorlat ez.
dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan elutazhatsz. Környezet tanulmányt csinálnak, nem téged akarnak megnézni alvás közben az ágyadban. Megkérdeznek egy két szomszédot rólad, ha családdal élsz megkérdezik őket aztán nagyjából ennyi.
dec. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Jelezd nekik.

Anno nálunk is volt környezettanulmány, 7-15ig bármikor jöhettek. Hát én mondtam, hogy 5-17ig dolgozok minden nap.

Munka után megvárt, lezavarta az ellenőrzést, 6-kor hazament.

Kommunikáció, kérdező! ;)

dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a nemzetbiztonsági átvilágítás nem azt nézi meg, hogy te adott napon épp mivel foglalkozol, hanem hogy vannak-e olyan kapcsolataid amik veszélyesek, kockázatosak lehetnek, zsarolható vagy-e, törvényt szegtél-e stb.
dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!