Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van értelme feljelentést...

Van értelme feljelentést tenni? Meg fogják találni a bringám?

Figyelt kérdés

FB marketpalceen meghirdettem egy használt biciklit, és ma délután eljöttek megnézni. A vevőjelölt elkérte, hogy kipróbálhassa és azt mondta, hogy 5 perc múlva visszajön...azóta is várom.

Csak most utólag néztem a profilját, és ez is kamu, néhány napja regisztrálta.



jan. 14. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Nincs. Nem fogják.
jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
100%

Van.Nyoma marad és s bekerül a statisztikába...

Nem valószínű -de ha esetleg előkerül, akkor van esélyed,gofyvisszaker<l.

jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, de van. Semmibe nem kerül és minimális esélyt adsz arra, hogy előkerül, illetve ha mást is elkövetett már, akkor szigorúbb büntetést kaphat az elkövető.


Nekem is lopták el bringámat, bejelentettem, majd 2-3 hasonló lopás után lecsaptak rá a rendőrök. Én ugyan nem kaptam vissza a bringámat, de emiatt elkapták a fazont és az utolsó lopása meghiúsult. Az ügy szépséghibája, hogy valószínűleg az előzetesből kiengedték és utána nem találták. De legalább elfogatóparancsot kiadtak ellene, így bújkálnia kell a rohadéknak.

jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!