Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt egy félre értés és...

Volt egy félre értés és bekelet menni rendőrségre vallomást tenni kérdezték hogy milyen értéktárgyam van mondtam autó kérték a rendszámot de így utólag lehet rosszul mondtam lehet ebből bajom ?

Figyelt kérdés

febr. 8. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Max nagyobb gyanúra adhat okot ha az ember a saját rendszámát sem tudja.
febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért? Kaptad, vetted, loptad? :D

Komolyra fordítva a szót, attól függ, milyen ügyben kellett vallanod.

Gyanúsított vagy valamiben?

febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem emlékeztél a saját rendszámodra?

Érdekes.

febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tettes vagyok Arrébb vittem egy egy biciklit 20 métere mert össze levettem és nem vittem vissza és vallomást kellet tennem hogy nem volt szándékos mostanában szétszórt és figyelmetlen vagyok lelki okokból ez volt a vallomás ( meg a igazság is) itt kérdezték hogy milyen értéktárgyakat vannak
febr. 8. 14:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos de lehet össze kevertem a számokat céges autóval ilyenkor szólni kell? (igen tényleg hülye vagy )
febr. 8. 14:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagyok
febr. 8. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, Ha akarják kinézik adatbázisból mi van a neveden. Senkinek nem kötelező tudni a kocsija rendszámát sőt más számát sem.
febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te fosod a mondatot egybe .???

Se vessző, se lélegzet vétel , semmi.

febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!