Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ejszaka a varosban kovetett...

Ejszaka a varosban kovetett egy auto, nagyon megijedtem. Mit akarhattak es mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Este 10 ora volt, setaltam egy utcaban, senki nem volt ott rajtam kivul, sotet is volt..aztan lattam hogy jon velem szemben egy auto, elment mellettem nagyon lassan, aztan vegigmentek az utcan ahonnan setaltam es elkezdtek visszatolatni felem..pont ott volt egy etterem es ugy csinaltam mintha oda mennek de ha nincs kozel semmi en nem tudom mi lett volna vagy mit akartak de akartak valamit. Amikor meglattak hogy megyek be az etterem kapujan akkor gyorsitottak fel es mentek el onnan aztan elszaladtam onnan

Mit tegyek ha legkozelebb ilyen lesz?

Nagyon megijedtem


febr. 10. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne setálj éjszaka egyedül.
febr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom elkerulni nem szorakozasbol setalok
febr. 10. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előveszed a telefonod és úgy csinálsz mintha hívásban lennél valakivel. Ha megállnak, megszólítanak akkor hangosan beleszólsz - úgy hogy hallják - "itt vagyok az X utcánál, tartsd egy pillanatra". Ekkor már nem egy ember van a sötét utcán, hanem olyan akiről azt hiszik a vonal túlvégén tudja merre jár (s oda tudja küldeni a rendőrséget ha balhé van).
febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A telefon jó ötlet, szerezz be gázsprayt (az ilyen esetben nem biztos, hogy jó, de egyébként igen), és egy hangriasztót. pl: [link]

Ha necces a helyzet beizzítod a 112-öt.

Van ilyen hazakísérő telefon. Ha bérmi történik azonnal küldik a rendőrséget: [link]

febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hangosan mond a telefonba hogy "ha vegzel a rendorsegen akkor talalkozunk" . Igy azt hiszik rendor baratod van..

Ezek altalaban drogos kocsikazok vagy stricik..

febr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Vagy emberrablók, ki tudja?
febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Előveszed a telefonod és úgy csinálsz mintha hívásban lennél valakivel."

Legjobb, ha nem csak úgy csinálsz, hanem ténylegesen hívsz is egy megbízható ismerőst, aki elképzelhető, hogy felveszi neked ilyen későn (nem tudom, szülő, pár, legjobb barát stb.)

febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elfutottál.
febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!