Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már veletek olyan, hogy találkoztatok olyan nővel akiből olyan erősen sugárzott a nőiesség, hogy jobban előhozta belőletek is a férfit vagy pont inkább "megijedtetek" tőle?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ilyen tiszta női "energiát" áraszt valaki és ez olyan ritka, hogy szinte megdöbbentő.

Ez előhozhat valakiből egy igazán mélyről jövő férfi energiát vagy akár meg is ijeszthet valakit, hogy ő ehhez kevés.

Igazából arra is kíváncsi lennék, hogy nőkkel volt-e ilyen fordítva férfival.

És azon is gondolkodtam, hogy saját nemen belül érzett-e már valaki ilyet.

És mit gondoltok miért keltette pont ez a személy ezt az érzést? Milyen volt?



2021. ápr. 27. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Hetero FÉRFI vagyok. Igen, több ilyen nővel is találkoztam, és nem ijedtem meg. Alapban fiatalon MILF barátnőim voltak, és ez ad egy magabiztosságot.
2021. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nőiesség nem egy erős, magabiztos kemény női kezet jelent, hanem egy nagyon finom, mélyérzésű, lágy nőt, aki tisztában van az érzéseivel és bennem is jól tudta azonosítani őket, jobban mint én magamban. Mély szeretetet, törődést tudott nekem adni, amiért feljott bennem sok mely érzés, és borzalmasan imádtam őt. Gyönyörű volt a mosolya, az érintése, a szex pedig mintha egyesülés lett volna. Belőlem ezt váltotta ki.


Nemrég beszéltem másik nővel, aki nagyon magabiztos volt, vezető típusú. Eleinte elhittem, hogy mennyire tökös, de konfliktusunk volt, és elojott az érzelmes, passzív agresszív oldala, amiből látszott, hogy ezt a karizmatikus oldalát ami sebezhetetlen, csak kifelé mutatja.

2021. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es pont erre gondolok.

Nálam a nőiesség pont ezt jelenti. Ez a lágyság az egyik legjobb szó az egész jelenségre.

Kíváncsi vagyok másokra, hogy kinek mi tartozik ebbe még bele.

2021. ápr. 27. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy idecsacsogok nőként, de nekem pl volt olyan férfi az életemben, aki húúúúú meg haaaa :) És tudod pont ilyen kedves, udvarias, és rettentő szexy volt. Hogy mit váltott ki belőlem azon túl, hogy lecsúszott a bugyim? Hát hogy kedvesebb lettem, és picit lágyabb mert egyszerűen ő ilyen volt. Jó
2021. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!