Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a szomszédom, meglátta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a szomszédom, megláttam tinderen, megijedtem és balra húztam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik a szomszéd srác, leragadtunk köszönés, hogy vagy? szinten. Tinderen megláttam és valamiért pánikból balra húztam. Pedig ha esetleg jobbra húzna akkor kiderülne, hogy tetszünk egymásnak!

Hogy lehettem ennyire idióta.

Most menjek oda hozzá és mondjam el, hogy láttam tinderen és véletlen balra ment?


2021. aug. 28. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére még mindig ott a való élet, és ha legközelebb összefuttok, lehet 2 szó helyett 47 szót beszélgetni, aztán meg 147-et. Még életszerűbb is, mint balra-jobbra húzogatni fényképeket.


És nyilván nem a tinderről kell beszélgetni, hanem olyan dolgokról, amikről az emberek beszélgetni szoktak.

2021. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
kérem.. valaki zárja már be a kaput. Szöknek a majmok a ketrecből.
2021. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

😂


Nézzük ha odamesz hozza hogy bocsi balra huztalak tinderen mert megijedtem szerinted nem fog kamillazni plane ha mar evek ota nem is hasznalja a tindert vagy o is balra huzott. Ha jobbra huz akkor sem mutatja hogy te balra huztad csak akkor ha mindketten tetszetek egymasnak. Vagy a balra huzas a tetszes? De ha o jobbra huz akkor ha nem tetszes akkor nincs match ergo nem is fogja tudni. Ha meg van match az miert probléma ha amugy is tetszik? Valaki érti ezt?

2021. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Várjatok, kihagytam a sztoriból: Fél éve költözött ide. Facen a képein, kb fél évre visszamenőleg sok közös képe van egy lánnyal. Összebújós, puszis. De azóta semmi. Viszont nem veszi le őket. Ezért nem kezdeményeztem nála.

De most hogy látom tinderen, talán tényleg szingli és csak fent maradtak a képek? Sosem láttam még amúgy a barátnőjével mióta itt lakik!

2021. aug. 28. 17:43
 5/10 A kérdező kommentje:
És attól ijedtem meg, ha esetleg megvan még a csaja, akkor egy kis rib@ ncnak tartana amiért tinderen próbálkozom nála. Bár ő is egy suT tyó dög ha csaj mellett tinderezik.:D
2021. aug. 28. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Kezdj el vele élőben beszélgetni, afféle kedves, szomszédi szinten. Ha szimpatikus vagy neki, akkor úgyis egyre többet fogtok beszélni.
2021. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És frissen használja a tindert! Friss képe van kint amit 2 hete posztolt facera is.
2021. aug. 28. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő is látott és bejössz neki, akkor csak lesz annyi esze, hogy élőben kezdeményez. Ha nagyon fontos, hogy hova húzott, fizess elő egy hónapra (mindig vannak akciók) és akkor látod, kik húztak téged jobbra.
2021. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelen nők forever. becsöngetsz hozzá valami kamu indokkal, vagy ezzel áthívod és máris beszélgettetek 52 szót is akár.
2021. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Állítsd be a legkisebb távolságot és hidd el, a tündér még párszor ki fogja neked dobni a srácot. De élőben is megpróbálhatják vele beszélgetni.
2021. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!