Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire hiteles egy kutatási...

Mennyire hiteles egy kutatási jegyzőkönyv amiről pont az van lemaradva hogy hol is történt?

Figyelt kérdés

febr. 12. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz.
febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Egy jegyzőkönyvnek sokféle témája lehet. egyeseknél fontos (befolyásoló) a hely, másoknál nem. első esetben kell a helyszín. másodiknál szükségtelen.
febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
fontos a hely
febr. 12. 19:01
 4/14 Fsms ***** válasza:
Akkor a bíróság nem tudja felhasználni.
febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sok kutatási jegyzőkönyvet csináltam, de explicit egyikre se írtam helyszínt. Szóval ennél több információt kell megosztanod, ha azt a választ akarod kapni, amit kapni akarsz.


Önmagában egy kutatási jegyzőkönyvnél nem kötelező a helyszín, csak az, hogy ellenőrizhető és megismételhető legyen a kutatás.

febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lefoglaltak pár adathordozót semmi személyes dolog sincs rajta nem köthető hozzám , állítólag a lakcímemen történt ez az esemény én nem voltam ott , hát ez nem az én lakcímemen történt , de erre hivatkoznak illetve ahol valójában ott voltak adni kellet egy leírást a házról hát tízből négy helységet kihagytak a leírásnál és jött mellé egy határozat is amin az én lakcímem szerepel ahová szintén nem illene a leírás . Kép/videó nem készült . És az alap jegyzőkönyvön mint említettem cím nem szerepel . ( ahogy utána jártam már van egy kiegészítést 2018 hatályos azt hiszem ahol a cím is formai követelmény) . Tudom ez eléggé szürreálisan hangzik de ez tényleg így történt nem is értem egyébként ezt hogy sikerült összehozni.
febr. 12. 20:40
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy le ellenőrizhető legyen gondolom azt foglalja magába hogy hogy jutottak oda /be stb .. ezeket jelentené? Mert ebbe egyedül az van hogy az egyik szobában voltak ezek és lefoglalták semmi más
febr. 12. 20:57
 8/14 Fsms ***** válasza:
Volt hatósági tanú ? Elvileg kellett volna az is.
febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen volt egy tanú egy munkatársam onnan tudom hogy melyik ingatlanba voltak , különben rejtély lenne nekem is
febr. 12. 21:45
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ordas nagy kamu. 2017 ota nincs hatósági tanú. Mint fogalom nem létezik.
febr. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!