Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem indít eljárást a...

Miért nem indít eljárást a rendőrség azok ellen a pedofilok ellen, akik itt a gyakorin tesznek fel olyan kérdést, amiből egyértelműen kiderül hogy azok?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap bele lehet futni olyan kérdésbe itt a gyiken, amiből egyértelmű, hogy az illető pedofil. Ilyen esetekben miért nem jár el a hatóság? IP cím alapján könnyen kideríthető az illető kiléte, hiába anoním az oldal.

márc. 19. 17:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajtóhírekből lehet tudni, hogy figyelik a gyk-t, pl. olyan tizenévesek ellen indítottak pár éve eljárást, akik iszlám terrorszervezethez akartak csatlakozni.

Pont magyar közösségi oldalaktól tudnak pillanatok alatt adatszolgáltatást kérni.

márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

#11. És ott még nem is kérdést tettek fel, hanem privát üzenetváltás volt anno. De szerintem őket nem ez alapján buktatták le, szerintem volt más is, és utána volt megfigyelés.


De amúgy meg szerintem a rendőrség kulcsszavakat alapján szűr és úgy szortíroznak a NKI-nál. Nem hiszem, hogy egyenként minden kérdést, minden üzenetváltást olvasnának, arra egyszerűen nincs kapacitás. De ha van ilyen munkakör én szívesen jelentkezek. :D

márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12: Van rá robot.
márc. 31. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!