Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért akar minden óvodás...

Miért akar minden óvodás rendőr lenni amikor bunozonek lenni jobb?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

10 - es!


Csekket a közlekedésiektől kaphatsz, te idióta!

Főleg, ha meg is érdemled!


Tőlem nem kapsz ilyet (nyomozó vagyok).


Attól, hogy eddig nem volt dolgod a rendőrséggel, csak annyit jelent, hogy mákod volt, és nem azt, hogy nem is volt rájuk szükséged.

ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Hogyne, mák... a nyomozóval én mit érek? sose lesz rád szükségem, ebben nyugodt lehetsz. de nyilván nyomozol az olyanoknál is, mint a drogozó kurvázos Borkai meg Deutsch Tomika... de persze 50 gramm fű után a Mucsaröcsögei discóba kitudtok vonulni nyomozni, meg szálakat felderíteni:D az állam mihaszna kutyái vagytok.
ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

“ sose lesz rád szükségem, ebben nyugodt lehetsz.”

Ez ilyenkor mire érv?

Sose volt szükségem kardiológusra, Aneszteziologusra, német tanárra, építészre, kőművesre és sorolhatnám. És? Attól, hogy nekem nem volt szükségem rá, az azt jelenti, hogy senki másnak se? Kicsit utána nézel, rengeteg embernek, rengeteg esetben jöttek jól a rendőrök. Én elfogadom azt, hogy te nem kedveled őket, te döntésed, de butaságot ne beszélj.


Tegyük félre a mindennapos bűnüldözést, vagyon, életvédelemet. Rendőrség nélkül nem lehetne focimeccset, fesztivált, nagy tömeg vonzatú rendezvényt csinálni. 2015 környéken kiváncsi lennék(inkább nem) mi lett volna rendőrök nélkül például a határon és a környező településeken.


Sorolhatnám napestig neked, azt is tudom, hogy felesleges. Te nem is akarsz mást látni, csak, hogy csúnya gonosz rendőrök, akik semmit nem csinálnak csak csekket osztanak.

Mellékesen, utolsó gondolatnak. Botrány, hányadék a közlekedés kultúra Magyarországon, nagyon jól teszik, hogy csekket osztanak.

ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert mi a baja velem mindenkinek?
ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Mondjuk Mogyorószágon nincs olyan távol egymástól a kettő.
máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert nekik még helyén van az értékrendjük.
máj. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!