Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van ezen az oldalon valódi...

Van ezen az oldalon valódi rendőr is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 21:10
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Személyes dolgokról érted.
2010. nov. 6. 22:09
 12/31 anonim ***** válasza:
30%
Kerdezo mert nem egyszerubb valamelyik rendoros forumon beszlegetni veluk vagy talalkozot kezdemenyezni, miert kell eppen szolgalat vagy munka kozben a Te szemelyes dolgaiddal zavarni oket?
2010. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
48%
SÜN-SÜN-SÜN-SÜN-SÜN
2010. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
A jelenlegi szégyenletes és általánosított helyzetben ne nagyon számíts arra, hogy bármelyik kolléga szívesen nekiáll az utcán bizalmaskodni. Néha valóban jó lenne előítéletek nélkül beszélgetni az utca emberével, de amíg az egyenruha rajtunk van, addig csak egy korrupt másokat ütni-verni vágyó tanulatlan bunkót látnak bennünk, pedig talán el se hinné senki, de van a szervezetben rendes tisztességes rendőr is. De hogy lásd, milyen is a megítélésünk hamarosan szerintem látsz majd egy pár sünsün kiírást még, meg mindenféle lefikázó megjegyzést. Ezen sokáig el lehet csámcsogni, de mi értelme?
2010. nov. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Erre szeretnék válaszolni:"de amíg az egyenruha rajtunk van, addig csak egy korrupt másokat ütni-verni vágyó tanulatlan bunkót látnak bennünk".Én nagyon is tisztelem ,becsülöm őket.Sőt némelyiknak nagyon is jól áll a ruha.
2010. nov. 7. 07:16
 16/31 anonim ***** válasza:
55%

"pedig talán el se hinné senki, de van a szervezetben rendes tisztességes rendőr is"


Van, én is ismerek ilyet. Ám míg az arány ezerből kb kettő addig ne csodálokzzatok az általánosításon.

2010. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok meglepve....
2010. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy rendőr férfivel egyszer közelebbről is megismerkedni.Remélem összejönn egyszer.És majd lesz köztünk valami.
2010. nov. 7. 16:42
 19/31 anonim ***** válasza:
Hát, akkor te az a fajta vagy, aki a rendőr szerelésre van beindulva. Hát, van ilyen is. Szerintem ne ez legyen a mérvadó....
2010. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem csak a rendőr szerelésére.Hanem ,hogy feltudok rá nézni!Ő parancsol meg ilyenek!Érted.
2010. nov. 7. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!