Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van ezen az oldalon valódi...

Van ezen az oldalon valódi rendőr is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 21:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy így látod, de túl sok okot nem ad rá senki a szervezetből, hogy felnézzenek rá.....
2010. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Van az oldalon rendőr is egyik unokatesóm szokta látogatni.


"Van a szervezetben becsületes rendőr is"

Teljesen egyetértek. Nekem több uncsitesóm is rendőr. És ebből mind normális.


D E !!!!!!!!!!!!

Mielőtt elkezdenének a szemekből potyogni a büszkeségkönnyek végezzünk egy kísérletet fejben.


Adott a tisztességes "kollega". Legyen mondjuk 35, hogy ne ficsúrt, meg ne idősebbet mondjak. Neki már meglehetősen belátható a nyugdíjazás időpontja, még ha van is addig egy pár év.


Mivel rendőrnek tanult még ha az értelmi képességei esetlegesen mást is lehetővé tettek volna számára, más végzettsége nem nagyon van, esetleg egy tiszti.

Bármi geb@szt csinál kb vagyonőrnek mehet.


Namost ott tart a helyzet teszem azt, hogy van egy mérges tüntető tömegünk, aki mint ahogy általában szokott lenni teljesen JOGOSAN akarja beverni a naponta milliárdokat lopó honatyák pofáját.


Általában itt szembetalálja a rendőrrel aki ha már ott van, (persze többen) akkor valamiféle konfliktus lesz. Általában lightos oszlatás / kard ki kard / aránytalanul gusztustanlanul nagy és lelkes túlkapáshalmaz.


"Hősünk" ha már ottvan kénytelen belemenni a játékba amig látszik rajta az egyenruha. Amit ha levesz mehet istállóganézónak.

Ha meg a kivonulásra adott parancsot megtagadja akkor mehet megintcsak istállóganézónak.


A rendőrséget nem feltétlenül az egyén szintjén kell vizsgálni. Viszont ebből lejön, hogy egy tetvedék intézmény ez is, ami a szerencsétlen idióta droidot ami benne dolgozik nem igazán hagyja hogy a normális! emberi lépték szerint cselekedjen ha enni is akar.


Amiért a rendőrök hibáztathatók hogy ilyenkor a tüntetőket feloszlatják, nem pedig biztosítják az egyenes bemasírozásukat a parlamentbe, vagy a politikusnegyedbe.


Ennyire kéne figyelni egyszer, hogy amikor a kispolskit gyújtja a hülye tömeg akkor rácsapni a pofájukra, amikor meg valami köztudottan nagy g*cit (gyuri feri akár)beleznek kifelé, akkor beletunkolni a fánkot a a kávéba és harapni egy nagyot.


És nem kifordítani a közúton a 70-es korlátozótábla arcát a mező felé, hogy meglegyen a napi kiszabott büntetőcédula mennyiség.


Amiért a szerencsétlen paraszt a büdös életbe nem fog pert indítani, mer kitudja mennyi, és kitudja hogy megnyerheti-e(szerintem 95%ban kizárt h megnyerjen egy ilyet).


Csak egyszer kéne egyszerre az összes rendőrnek azt mondani, annak az egy fejesnek, hogy "nem megyünkmikíííí".

Szerintem már 10.000 ilyen rendőrrel nem nagyon tudnak mitkezdeni.

2010. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Üdv!


Azt közben elárulnád, hogy hány éves vagy?

2010. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

22:39!


Pontosan erről van szó!

2010. nov. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
28 éves
2010. nov. 8. 08:42
 26/31 anonim ***** válasza:
Keresd fel településed (kerületed) Körzeti megbízottját!
2010. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Utolsó minek?
2010. nov. 8. 13:25
 28/31 anonim ***** válasza:
Gondolom problémád van, amit szeretnél a rendőrséggel megosztani. Ha csak "kuribózni" akarsz ne fáraszd őt a baaromságokkal!
2010. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Utolsó.Olvasd vissza az itteni oldalon a rendőrös kérdéseket fenntről.Van amit én irtam.Na rájöttél ?
2010. nov. 8. 14:25
 30/31 anonim ***** válasza:
14.20-as. Sztem csak egy rendőrrel akar valamit megosztani.......
2010. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!