Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első születésnap szervezése?

Első születésnap szervezése?

Figyelt kérdés

Ötleteket várnék, hogyan tudnám jól megszervezni lányom szülinapját. :)

Még van pár hónapunk csak nem tudom, hol és hova.

Szóval a szűk család olyan 15 fő. Mi egy 1.5 szobás lakásban élünk.

Hova lehetne esetleg szervezni, hogy kényelmesen elférjünk és ahol nem kerülne egy vagyonba?

Ti hogyan oldottátok meg az első szülinapot?

Ha van akkor a dédik is jöttek?

Mert ebbe a 16 főben a dédik is meg mi is benne vagyunk.

Ki miket vett 1 éves lányának?

Köszönöm a segítséget.


2011. aug. 8. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

nálunk a 4 nagyszülő jött az ünneplésre, dédit is hívtuk, de ő nem mert eljönni (akkor volt a nagy kánikula). a többiek (tesóim) amikor épp erre jártak, felköszöntötték.

ebédre hívtam a nagyszülőket, készítettem egy tortát, meg egyet kapott is az ünnepelt.


szerintem inkább szűkebb körben, de otthon jó ünnepelni. a gyereknek is kevésbé borul fel így a napja. esetleg több turnusban? vagy átfedéssel? pl.egyik családot délelőttre hívod, ebéd után elmennek, másik családot ebédtől délutánig.


ajándékba forma bedobót, labdát, etetőszéket kapott, angyon szereti ezeket.

2011. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ezen a megoldáson nem is gondolkodtam. De lehet lenne veszekedés főleg abból, hogy mindkét nagyszülő vidéken laknak messze mi meg Pestre.

Most melyikőjüknek mondanám azt, hogy később jöjjenek.

Nem tudom de lehet ezt is megtárgyaljuk. :(

Nálunk 3 dédink van. :)

Nem tudom de várok még ötleteket. :D

2011. aug. 8. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Két nap kell megtartani szombaton és vasárnap,igy biztos elfértek.
2011. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi itthon tartottuk ugyan, de bennem is megfordult, h túl kicsi a lakás. Amikor ezen agyaltam, azt találtam ki, hogy volt a közelben ovi meg bölcsi, amit olcsón kiadnak. És oda mehet a család meg viehetem a kaját.
2011. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 két napon fogjuk megtartani.

1.nap kb 1 hónappal a szülinapja előtt,mert ekkor lesznek húgomék Magyarországon, ekkor ott lesznek szüleim, húgomék, nagybátyámék, aztán a szülinapján elmegyünk anyósomékhoz, aztán ott meg az lesz ott, aki ráér....

2011. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk két hete volt tartva szülinapja.14en voltunk másfél szobás a lakásunk.A szűk családot hívtuk el(dédik,nagymamák,nagypapák,nagynénémék,tesóm,férjem testvére meg a felesége)kényelmesen elfértünk,bár volt aki a földön ült.Nálunk délutánra jöttek a vendégek miután aludt egyet a fiam.De nem egyszerre hanem kb.félórás csúszásokkal.Kivétel apum meg az anyukája mert ők Pestről jöttek le hozzánk délelőtt.Nagyon jól viselte a fiam ezt a "tömeget" meg hogy mindenki vele foglalkozik.Pedig kicsit féltem tőle hogy reagál rá.Ajándékot sok mindent kapott:ruhák,varázstábla,diavetítő,labda,képeskönyv.buborékfújó,pancsolós medence,sátor,bébitaxi.Én sütöttem neki a tortáját(gesztenyéset)meg szendvicseket csináltunk.A többi sütit meg anyu és anyós hozta.(kókuszgolyó,sajtostallér)a nagynéném pedig muffint hozott.Nagyon jól éreztük magunkat meg a fiam is,nagyokat játszott és élvezte hogy a középpontba van.Nektek is jó szülinapozást kívánok.
2011. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!