Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek néha nem túlzás a...

Szerintetek néha nem túlzás a rendőrökkel szembeni magatartás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sem rendőr, sem rendőrszerető.

Egy csomó embertől hallom, hogy mocskos zsaruk, mocskos kopók, stb.

Érdekes, hogy engem még egyszer sem büntettek meg, miért?Mert nem csináltam semmi olyat, amivel okot adtam volna rá.

Volt akit megkérdeztem miért szidja őket.Erre ő azt válaszolta, hogy amikor kéne, nincsenek jó helyen.Ez milyen indok?

Megkérdeztem egy másik embert is:Ő azt válaszolta, hogy megbüntették gyorshajtásért.Miért hajtott gyorsan?

A másik meg az, hogy ők csak a munkájukat végzik, amit mondanak nekik azt meg kell tenniük...Szóval egyáltalán nem értem.

Véleményeket kérnék!


2010. nov. 24. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is az előző álláspontján vagyok(ma 21:43)

Nap, mint nap közlekedek autóval és ha igazoltatnak az esetek 30 százalékában, találnak valamit, amibe belekötnek. Pl a legutóbbi: lakott területen belül, ahol indokolt volt a ködlámpa használat megbüntettek 3 ezer ft-tal, mert pont azon a 100 méteren nem volt olyan NAGY köd ahol álltak. Mindig normálisan, tisztelettel beszélek velük, ahogy más emberrel is, de mikor megkérdeztem, hogy most akkor mehetek, elkezdte osztani, hogy örüljek, hogy nem 50 ezerrel büntetett meg. Ja és igen a korruptságról nem is beszélve... A drága rendőr úr és extra sötét bőrű haverjai fegyverrel kereskednek, lányokat futtatnak, akár erőszakkal kiviszik külföldre őket stb. Pár apróbb dolog kiderült róluk a rendőr úr leült 3 hónapot és most ugyan úgy vidáman teszi-veszi a félbehagyott tevékenységeit, a cigók viszont semmi büntetést nem kaptak, és akkor fiatal lány létemre ne félek manapság kimenni az utcára?! Ha elrabolnak esetleg, nagykorú lévén ki fog engem keresni?! És ha talán mégis, külföldön merre?! Ennyit a magyar rendőrökről... TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2010. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A magyar rendőrség két dologban eredményes:


1) Mindenáron megoldani a médiahátszéllel futó nagyobb ügyeket.

2) Autósokat szopatni minél nagyobb behajtható büntetésért.


Ha megvernek vagy kirabolnak, akkor kár időt vesztegetni a feljelentéssel. Csak egy példa: iskolakerülő magántanulót (viselkedése miatt van kizárva a normál oktatásból) bejelentettek, hogy ugyan már, menjenek ki hozzá. Válasz: dehogy mennek, az a kölök a helyi maffia alfőnöke. Két nappal ezután az eset után láttam egy pasast, aki kabátzsebből mindenféle apróságot árult a rendőrségi épület falának támaszkodva. Tökéletesen kifejezi a rendőrség hatékonyságát. Jelentsem fel pket kötelesség elmulasztásért vagy hasonló marhaságért? Kinek? És egyáltalán minek? Inkább kerülöm őket, nem jobbak ők sem a külvárosi tezsvíreknél, csak rajtuk még egyenruha is van és a törvény védelmét is élvezhetik...

2010. dec. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
multkor miután mindent rendben talált,nem bírta ki a flegma patkány és belekötött hol az izzókészlet,hát mondom az már mióta nem kötelező? gondolkodik,oké akkor mutassam a láthatósági mellényt ami épp nincs nálam mer a gyerek mindig azzal szórakozik és kilopja a kocsiból, szóval csak sikerült találnia valamit,de az a megalázó hangnem,az a flegma patkány feje, fú de rühellem mindet.
2010. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!