Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szerb határnál, hogyan...

A szerb határnál, hogyan köszönjek a szerb határőrnek? Múltkor magyarul köszöntem nem reagált, aztán angolul arra se csak pofákat vágott!

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 22:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jól van nagyon viccesek vagytok!:D Bár az kevésbé lenne szórakoztató, ha így köszönnek egy határőrnek, azt hiszem vinnének be egyből a rendőrségre!:)

Én komolyan elhittem, hogy ez a "Jó napot" szerb megfelelője, még jó, hogy elmondtátok, hogy nem!:)

B.U.É.K!!!:)

2010. dec. 31. 23:07
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
köszönj Hello val az angolok is így köszönek
2010. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem köszönj neki Hello-t!

az olyan nemzetköziesen hangzik

2011. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Első!!!

JeBi, nem JeDi, mert "jedi tvoju majku" azt jelenti, h "edd meg az anyádat"........tényleg erre gondoltál ?? xD


Köszönj úgy, h Dobar dan (dóbár dán)....ha nem köszön vissza, akkor egy bunkó, és akkor tényleg mondhatod, h da ti jebem majku u pičku ;) hahahha LOL

vagy kérdezd meg tőle, h "jesi li gluh, ili ne čuješ?

2011. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Utolsónak igaza van! Csak simán Dobar dan(dobár dán), ha este mész Dobro vece( dobro vecse),ha nem köszön vissza akkor ez van és kész nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani. Minden határőr örül ha a saját nyelvén köszönnek neki. Emiatt én a magyar határon magyarul, szerb szerbül, görög görögül, macedón macedónul stb. Érdemes megtanulni legalább a köszönést, néha megkímél néhány kellemetlenségtől.
2011. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tudom régi a kérdés, de azért válaszolok.

Szerbia felé szerbül, Magyarország felé magyarul szoktam köszönni.

Sajnálom, hogy ilyen sok vérparaszt bunkó van akik egyből anyáznak, mert azt hiszik hogy ez menő meg vicces. Ezek a véglények miatt van ez a sok "miért ilyen bunkó, kultúrálatlan a szerb határőr?" kérdés a Röszkés facebook csoportban...

2021. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!