Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök elfogadják igazolta...

A rendőrök elfogadják igazoltatásnál a törött/repedt személyit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
cellukszal azért ragaszd össze
2011. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már összeragasztottam. :) Nem akarok most több ezer forintot kidobni az ablakon egy új személyi miatt. Nem fognak megjegyzéseket tenni a rendőrök a celluxos személyi miatt?:S
2011. jan. 8. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
megjegyzéseket biztos tesznek majd de ha minden adat attól még elolvasható nem hiszem hogy bármilyen alapon megbüntethetne.
2011. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valszeg meg fogják jegyezni, de azt úgysem tudják mikor törted el, ha kérdeznék hogy miért ilyen, azt mondod nekik hogy ma/tegnap tört el és még nem volt időd elmenni.
2011. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miért igazoltatnának?

engem még soha nem igazoltattak

ismerőseimet se

2011. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányzik belőle egy darab, minden része megvan csak elrepedt akkor ragaszd meg, hogy ne repedjen tovább, a rendőr nem büntet érte. Én évekig így jártam, még külföldre is.
2011. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Nem fogadják el mert a magyar állam tulajdona bármilyen sérülés esetén ki kell cseréltetni .Addíg pedig egy nyomtatott. Lapot kapsz a személy azonósságod igazolására.
2011. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen, megbüntethet a sérült személyid miatt. persze minden rendőr más, biztosan van olyan, aki elengedne, de jobb a békesség.
2011. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!