Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen lehet egy rendőrnek...

Milyen lehet egy rendőrnek otthon szabad idejébe Gta-t játszani gyilkolni rabolni bűnözni? Arra is kíváncsi vagyok hogy szerintetek milyen a kérdés? Ha rendőr válaszolna írja le hogy ő mit gondol rendőr szemmel és hogy ő szokott gta ni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Jézus...
2011. jan. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis GTA mindenkinek kell. Levezetésnek. Persze annak, aki szereti. Én 15-17 évesen képes voltam egész nap GTA-zni, 3× végigjátszottam a Vice Cityt kód nélkül, 2× a San Andreast. A 4 már nem megy a gépemen, azóta se vettem újabbat, annyira nem érint nagy hiányosságként. :)

De a SA még mindig fent van, félévente előkerül. Attól, hogy játszol vele, nem azonosulsz. Szimplán szórakozás. Ha zombis filmet nézel, attól sem leszel zombi :)

2011. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja lemaradt, 23/F
2011. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pfff
2011. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom egyből beszáll egy rendőrautóba és már nyomja is a num+-t.


Miért? Milyen lehet rendőrként Postal 2-t játszani?

2011. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Huh... Te szegény...
2011. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az érdekel, hol a kapcsolat?


Egy értelmes ember mindenféle probléma nélkül el tudja különíteni a "szórakozást" a "valóságtól".


Én is szeretek GTA-zni. Néha elszórakozok vele, hogy fogom a golyószórót, és vajon meddig élek. Sőt, szoktam késsel drogdealerekre vadászni, poénból igyekszem pont a rendőr háta mögött leszúrni. Sőt, multiban is szoktuk tolni az SA-t, és ejtőernyővel ugrunk a magányos áldozatokra, hogy aztán szitává lőjük.


És képzeld, van késem, és tőröm is. Nem is kicsi. Mégsem öltem vele. Pisztoly és puska is volt már a kezemben. Mégsem próbáltam ki, milyen vele emberre lőni. Az egy JÁTÉK. Poén, de nem több. Az ott lévő "emberek" nem emberek, csupán egy animáció, ami memóriában való másolgatás eredménye, és pár összeadás meg kivonás bitekkel. Nem fájnak, nem halnak meg. Nem szenvednek. Ennyi erővel már elindítani is bűn, hiszen létrehozod a világukat, aztán egyszerűen megsemmisíted őket...

2011. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
rendőr vagyok-nem szoktam játszani...
2011. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én értem mire akart kilyukadni a kérdező:)

Azzal kiegészíthette volna, vajon a filmekben, amikben a főhős gonosz és élvezettel gyilkolásszák a rendőröket, azt hogy nézik a rendőrök....? Szórakoznak rajta? vagy idegroncsok?


Az meg, hogy rendőr valaki (bár erről még nem olvastam) nem jelent semmit. Az számít: amikor lelő valakit egy játékban mint bűnöző, mire gondol? mit érez? a valóságban eljátszik-e azzal a gondolattal, hogy bárkit fejbe lőhetne, meg ő is sikeres bűnöző lehetne (GTA típusú menő csávó). Mert, ha agyal ilyen dolgokon az a baj, nem az, hogy ilyenen játszik.


//Nem mintha bárkinek szabadna ilyenen agyalni:)//

"Z"

2011. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évet voltam rendőr. Mi az a Gta?
2011. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!