Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szabálysértési eljárást...

Szabálysértési eljárást indítottak ellenem, mert temetőben borostyánt szedtem nem tudtam hogy erre engedélyt kell kérni. Milyen büntetésre számíthatok? Egy temető mióta magánterület? Milyen cselekménynek minősül büntetőjogi szempontból?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenre bezzeg van ideje az igazságszolgáltatásnak...
2011. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

"Egy temető mióta magánterület?"


kb. amióta a világ a világ.

2011. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

erre költik az adómat?

Miért nem engedtek el?

Rendőrség rajtakapott vagy hogy buktál le?

2011. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Nevetséges ami itt folyik.Itt 2 éven belül,még azokat is meg fogják büntetni akik kézenfogva sétálnak,mert tilos lesz.Aztán azért is,ha gyorsabban gyalogolsz a járdán a megengedettnél,majd azért is ha túl lassan mész.Katasztrófa.
2011. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A köztemető, önkormányzati TULAJDONBAN, azok gondozásában, lévő bekerített terület.

Az egyházak TULAJDONÁBAN lévő temetők, az egyházak kezelésében gondozásában levő bekerített területek.

Nem értem, hogy mit nem értesz benne?


Egyházi, vagy önkormányzati, tulajdonban lévő területen végeztél, ENGEDÉLY NÉLKÜLi tevékenységet, haszonszerzés céljából.

2011. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
SZerintem a magánterület az amikor a terület kerítéssel van körülvéve.A temetőben járnak kellnek az emberek akkor kérdem én milyen magánterület az?Egyébként egy mezőőr tett ellenem feljelentést és elengedett utána.
2011. márc. 3. 16:01
 7/19 anonim ***** válasza:
felénk, a temetők be vannak kerítve...
2011. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kb.milyen büntetésre számíthatok?
2011. márc. 3. 16:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a gondolat-meneted követve, a közterületi parkok sincsenek bekerítve, mégsem szedjük le az ott nyíló virágot, nem nyesegetjük a bokrokat előzetes engedély nélkül....
2011. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Összege az önkormányzat jegyzőjétől függ, közigazgatási bírságkén a minimumban meghatározott összeget veti-e ki, vagy érintetett vagy abban, hogy többször előfordult hasonló eset, és emiatt komolyabb elbírálásra, nagyobb büntetési tételre számíthatsz.
2011. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!