Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért mondogatják állandóan,...

Miért mondogatják állandóan, hogy nincs cigánybűnözés, holott pedig van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 13:17
1 2
 11/20 anonim válasza:
86%

Nézz meg néhány felvételt a börtönkről, vagy menj el személyesen az egyikbe. Vigyél egy papírt, és húzz a bal oldalára egy vonalkát, ha egy cigányt látsz, a jobboldalára pedig akkor, ha egy fehéret látsz. Garantálom, hogy a papír bal oldala be lesz satírozva, míg a jobb oldala teljesen használható marad ;)

Ha nem hiszed, itt van egy videó a Tököli börtönről, az m1 egyik adásából:

http://www.youtube.com/watch?v=i0acWWZ3xsY&feature=related

2011. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
83%

Sziasztok! Igen is van cigánybünözés!!! A börtönökben 90% cigány van elszállásolva. Azért írtam így mert nekik ez igen is szállás, szines tv, edzőterem, kártya, stb. Meg kell nézni a cigánytelepeket, ez a népcsoport nem tud és nem is hajlandó szocializálódni. Igénytelenek, viselkedni se utcán se intézményekben nem tudnak. Az a rétegük, amelyiknek több pénze van mint esze, terepjárókkal és más luxusautokkal járnak ők sem a napi 16-18 órás ,,munkából" tartják fönn magukat azon a szinten hanem bünözésből.Se a rendőr se az apeh ellenőrei nem mennek oda hozzájuk, hogy ugyan már miből lóg a nyakába félmilliós aranylánc, miből öltözik úgy ahogy, miből van az autó,miből van a lakás és miből tartja fenn? És még a parkolóőr sem mer jegyetkérni ezektől.A jogaikat azt tudják hangoztatni, de a kötelességeiket azt nem. Azt tartják kötelességnek, hogy 8-10 gyereket szüljenek s amit utánuk kapnak az államtól abból élnek, a rajkók meg az utcán nőnek fel s már gyerekkorban elkezdik a bűnözést és terrorizálják a magyar gyerekeket. Mi magyarok miért nem kapunk védelmet ezek ellen, csak akkor ha már vér folyik.Ellopják a házainkból az élelmet, az udvarainkból a jószágot, a földjeinkről a paradicsomot, gyümölcsöt és nem tesznek ellenük semmit s nekünk tisztességes embereknek kell félnünk ezektől, pedig mi dolgozunk, adózunk és szeretnénk biztonságban élni és felnevelni gyerekeinket! Felháborító, hogy ,,választott" politikusaink e növekvő létszámú bűnöző népcsoportot szavazataik miatt jobban támogatják őket törvényeikkel mint a becsületes magyar embereket, családokat. Beköltöztetnék mindegyikhez (aki így védi őket) egy ilyen familiát, aztán karolja fel őket, éljen velük, tapasztaljon. Stb, stb, stb.Jól felhúztam magam.

Ui: Tisztelet annak a 10%-nak!

2011. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

azért mert ha bűnözők számazását firtatjuk az rasszizmus


illetve nem csak a bünözők származását, MINDENKIÉT


ha ellopják az uborkádat, a biciklid, ha kifosztanak az utcán, az bűncselekmény. a rendőrségnek el kellene járnia

csak b*sznak dolgozni, emiatt a bünözésből élők elszemtelenedtek, hiszen soem buknak le,

de nem csak a cigók lopnak, hanem a magyarok is.

2011. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

A válasz megírásának időpontja: 03-12 18:13


írj nekem mailt

2011. jún. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért mondják, mert sokkal kényelmesebb és rövid távon hasznosabb homokba dugni a fejünket, mint foglalkozni egy létező problémával.
2011. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők egy védett faj. Nehogymá kihaljanak az ingyenélők!

Amíg a cigányokkal foglalkozunk, addig más népségek simán felvásárolják az országot.

2011. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

03-12 18:13


"Olvastam itt egy kommentet, amiben az volt, hogy ez a kifejezés, azt jelenti, hogy bizonyos bűncselekmények (továbbiakban bcs.) elkövetése (persze nem így volt írva, én lehet kicsit több büntetőjogot (továbbiakban bjog) tanultam) rájuk jellemző. "


Valószínűleg nem tanultál semmi büntetőjogot, mert ha tanultál volna, akkor tudnád, h pl a "lopás" az egy tág kategória és nem számít automatikusan "cigánybűnözésnek".

Ellenben a kis vagyoni érték erőszakos eltulajdonításával járó csoportosan elkövetett bűncselekmény az cigánybűnözés kategória, mivel ilyent jellemzően cigányok csinálnak.


"Csak nem tudom mit csinálnak a rendőrök majd a cigánybűnöző magyarokkal."


Ebből is látszik hogy fingod nincs a bj-hez ugyanis tudhatnád hogy a cselekmény elkövetési módja a lényeg nem pedig az, hogy ki követte el. Ha mondjuk egy 80 éves öreg kábítószerrel kereskedik, őt ugyanúgy elítélik mint a 20 évest. De ettől függetlenül a kábítószerrel való visszaélést jellemzően fiatalkorúak követik el nem pedig 80 évesek.


"jogbiztonság sérülne, mivel más állampolgár más megítélés- nem nagyon lehet tudni ha cigányok vagyunk mi vár ránk"


Pl ugyanaz a szitu fordítva: amikor megvernek 1 cigányt és 3 kopasz fehér volt a közelben akkor rögtön ők lesznek a gyanusítottak hogy rasszista indíttatásból vertek cigányt. Ugyanúgy ha egy idős nénit 500Ft-ért összevernek és a környéken vannak cigányok akkor azok lesznek a gyanúsak mert ilyen bcs-t általában cigányok követnek el.

A felderítésnél első lépés hogy meghatározzuk a lehetséges elkövetői csoportot.

Nem tudom mit nem értesz ezen?

2011. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert fentről kiadták az utasítást, hogy erről hallgatni kell. Felesleges amúgy ez, mert az emberek nem hülyék, nem mindenki lakik "dobozban".

Ugyanez van, amikor bevisznek v.kit: el kell engedni, mert az X-nek a pajtása, X meg v.melyik főnöknek hajbókol.

2011. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem minden rovar bogár de minden bogár rovar.


Nem minden cigány bűnöző de a bűnözők nagy része cigány.

2011. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!