Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg nincs cigánybűnözés?

Tényleg nincs cigánybűnözés?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy van ez?


2010. jan. 14. 23:07
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
2010. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
14%
Van bűnözés, melynek elkövetői között sok a cigány származású. Én úgy gondolom, hogy szigorúbb törvényekkel, erős és nem gúzsba kötött kezű rendőrséggel sokkal eredményesebb lenne a bűnüldözés. Ha a kérdéseddel a jobbikot, a gárdát vagy a csendőrséget próbálod a szívünkbe becsempészni, részemről nem nyert.
2010. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
10%
Nyilván vannak olyan bűntények, amit jellemzően ez a réteg követ el, mint ahogy az íróasztalbűnözők többsége nem közülük kerül ki, hanem inkább a cégvezető nagykutyák közül, de általánosítani nem szabad, mert nem mind egyforma. Az én véleményem ez.
2010. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
0%

tényleg nincs olyan hogy magyarbűnözés?


ahogy a második válaszoló leírta.. bűnözés van. akkor nem háborodnak fel kurucék, amikor fehér bőrű nemzsidó magyar követ el valamit? vagy mondjuk adót csal?

2010. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

23:43: Nem, nem háborodok fel, ha adót csal, főleg ha nem tudom meg. :D

De a deviánsokon felháborodok.

2010. jan. 14. 23:48
 6/53 anonim ***** válasza:
21%
Hát szomorú hogy nem háborodsz fel az adócsaláson. "vétkesek közt cinkos aki néma".
2010. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
67%

"ahogy a második válaszoló leírta.. bűnözés van. akkor nem háborodnak fel kurucék, amikor fehér bőrű nemzsidó magyar követ el valamit?"



figyu, nem azért háborodik fel akárki is a cigányokon mert bűnözik" és a magyar meg had bűnözzön. Hanem az a baj, hogy megkülönböztetik őket. a magyarokat lecsukják ha bűnöznek teljesen okés így. csinálják ezt a bűnöző cigányokkal is és nem lesz senki aki lázong.

2010. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Azon se háborodsz fel, hogy most azért van BKV sztrájk, mert a vezetők teszik zsebre milliós végkielégítések formájában?
2010. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
69%

Én nem tudom milyen nyelvtani megfontolásból gondolja azt az mszp és az szdsz hogy a cigánybűzés szó egyenesen azt jelenti, hogy minden cigány bűnöző. Cigánybűnözés egész egyszerűen a cigányok által jellemzően elkövetett bűncselekmények gyűjtőszava, amibe ilyenek tartoznak bele mint pl.: iskolai/utcai verekedés, lopás, uzsora stb. Sajnos nincs jobb szó rá. A cigánybűnözés megoldása nem a népírtás, ezt megint csak valaki kitalálta. Magyarbűnözés? Na az adócsalás pl tartozhatna bele. Egyébként a "cigánybűnözés" szót a Jobbik hozta be a köztudatba ugyebár. Namármost nekik van olyan szavuk is hogy "politikusbűnözés". Ha csak ennyit tettek, hogy nevén nevezték a problémát már megérte, mert most már legalább nem lehet elkerülni, és valakinek meg kell oldania majd.

Egyébként engem egyszer akartak megölni, egyszer pedig "csak" megvertek. Se magyarral, se négerrel, se kínaival stb. nem volt még ilyen problémám.

2010. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
48%

ezek már szinte tiltott szavak. volt itt olyan kommentelő aki kicsillagozta a cigány szót. kiröhögtem.


Amúgy a cigány vajda is megmondja, hogy van cigánybűnözés. Hogy is fogalmazott? Bemegy 10 gyerek a sittre és ebből 7 terminátorként jön ki. A magyar politikusok szarnak rá, kiröhögik.

2010. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!