Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor dördül el az első lövés?

Mikor dördül el az első lövés?

Figyelt kérdés

Egy cikk címéből vettem ezt a talán ma még bulvárosnak tűnő kérdést. A szerző szerint nem csak Gyöngyöspatán nincs rend, de szinte sehol: Városban és faluban egyaránt folyamatosan bűncselekményektől kell rettegnünk. Ki vagyunk teljesen szolgáltatva, a rendőrség tehetetlen. A statisztikai adatokkal nem sokra megyünk, mert ahogy olvastam, azokat nyíltan manipulálják. Tényleg ilyen szörnyű a helyzet, és tényleg várható, hogy valaki előbb-utóbb visszalő?


[link]


2011. márc. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

téged, ismerőseidet hányszor rabolták ki?

hány betörés, rablás történt a környezetedben?


szerintem úgy kb. nulla.

erre elolvasol egy ilyen cikket és rettegni kezdesz?

2011. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Akkor, ha leírom, hogy jó a közbiztonság, és nincs semmi gond az rögtön igaz lesz? Hmmm.... Kicsit hasonlít az Eredetre.
2011. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes a kérdés.

Januárban (meg tavaly is) sokat járkáltam Bp-en a nyockerben.. reggel is, éjszaka is, metróban, mindenfele és semmi nem volt, se beszólás, se kirabolás, se semmi. Pedig a hírek alapján Én mindig viperával járkálok azon a környéken, mert úgy állítják be mintha háborús övezet lenne.

"Z"

2011. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HVG? Remek. Gondolom, akik a liberális sajtóban siránkoznak a közbiztonság miatt, ugyanazok, mint akik rögtön az emberi jogokért visítoznak, mihelyt szigorodik a törvény, és akik az elmúlt évek alatt alaposan megtanították a rendőrséget arra, hogy ne merészeljen kezet emelni a bűnözőkre, mert akkor jönnek az emberi jogi perek.
2011. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 16:40


A tömbrehabilitációk óta a VIII. nagy része biztonságos környék lett, a "nyócker" legendája most már csak legenda. A 90-es évek elején volt a legrosszabb.


Ennek ellenére még vannak a VIII., VII., VI., XIII. kerületben és pár másik helyen valóban veszélyes környékek (mint minden nagyvárosban).

2011. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!