Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az, ha a rendőr...

Miért van az, ha a rendőr bírságot szab ki, akkor mindenki utálja, de ha baj van, akkor a rendőr az első akit hív?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a dolga! Engem még nem büntettek meg, de egyszer megállított, hogy ugye nem égett ki egyik égő sem? ő rendes volt :) f21
2010. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
A fő gond az, hogy amíg pl. Borsod megyében is napi szintűek a lopások, rablások, a közbiztonság nagyon sok helyen romokban van, ők lazán trafipaxolnak az út szélén, és ezzel le is tudták a dolgukat... "szolgálunk és védünk"
2010. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bírság sosem marad el. HA meg hívod őket az ok de, hogy utána mi történik kijönnek nem? Hát so so. Nagyon sok ismerősöm mondott ezzel kapcsolatban már rosszakat. Nekem egyszer belémjött egy tag full egyértelmű volt de okoskodott. Kihívtam őket azt mondták majd 4 óra múlva tudnak jönni. Jó. Két óra várás után a vétkes gondolkozott rájött mégis ő a ludas. Kitöltöttük. Elmentünk a zsaruk azóta sem szóltak, hogy mi van akkor ki sem mentek:D
2010. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!