Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség utólag vissza tud...

A rendőrség utólag vissza tud hallgatni egy teljes telefonbeszélgetést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem! Hol tudnának eltárolni ennyi beszélgetést? :)

A NNI szokott lehallgatni csak..

2011. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak úgy megfordul a fejemben, köszi a gyors választ!:)
2011. márc. 21. 22:19
 3/19 anonim válasza:
60%
Ha rá vannak állva az illetöre, meg a telefonjára, akkor abszolút! Minden gond nélkül!
2011. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
visszatudja hallgatni, pár hete volt egy ilyen ügyünk és azt mondta a rendőr hogy lekérheti arra az időpontra a szolgáltatótól a telefonbeszélgetést.
2011. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha rögzítetted persze.
2011. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Van az az "aniterrorista" törvény.

Minden beszélgetést, e-mailt, SMS-t rögzítenek évekig tárolnak.

Más kérdés, hogy ez csak elvi lehetőség, mert az NNI csak rendkívüli esetben, bírósági felhatalmazásra veheti elő ezeket.

2011. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Minden rendőrséggel folytatott beszélgetést rögzítenek. Így nyilván teljes egészében vissza tudják hallgatni is.
2011. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hangszoros ***** válasza:
65%

Egy panasz kapcsán, amikor is a csepeli Hév biztonsági örei levertek, mentő látlelet, stb. Panasz kapcsán azt mondták egy hónapig örzik meg a segitség kéréseket a 107-en. Ez tavaly augusztusba történt. Hihetetlen gusztustalan dolgok történtek, érdemben semmi nem történt. A szétszagatott ruhám, eltört szemüvegem, még talán az is, hogy létezek letagadva. A BKV 5 különboző alkalommal megtagadta a panaszkönyvet. Az ügyfélszolgálati vezetőnek gőze nincs semmiről, Azt a minimálist se tartsa be , hogy hallgatásék meg a másik fél is. A vezérigazgatónak irt kérelmem, visszaadták, kivizsgálásra, a munkáját el nem végző ügyfélszolgálati vezetőnek.Hová lehet fordulni ? 7 hónap alatt a garázda biztonsági örök kipártolásán kivül, semmi nem történt.

Nem kétséges előttem ha akarnák,akár évekre visszamenőleg előhúznák a kalapból.Az egész dolog pikantériája, hogy egy kétgyerekes anyúkát inzultált a kinai személyzet a kínai étteremben,valami panaszkönyv nem adják kapcsán. Én békítő szándékkal hozzászóltam, és a biztonsági örök agyonvertek szó szerint. Filmszakadás volt. Állítólag részegen randalíroztam, és megtámadtam Őket. Az csak hab a tortán, hogy a nőnek az intézkedő rendőrparancsnok - az év redőre is volt- okozott 8napon belülit, a két kiskorú gyereke előtt.Az okozott zúzodásaim kapcsán 1 hónapig alig tudtam aludni. Még az okozott kárért se akarnak fizetni, mivel szerintük megse történt.Ha valakinek van ötlete sgitségre kérem segitsen

2011. márc. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Olga néni ***** válasza:
0%
Hogy jön ez ide? Ez egy új kérdés nem?
2011. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, lassan leélem az életemet, történt velem már sok érdekes dolog, de valójában soha nem bántott senki. Igaz, én sem bántottam mást, csak vagyok, de ez nekem elég jó.
2011. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!