Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fellebbezésnél, szabálysértési...

Fellebbezésnél, szabálysértési ügyben, mennyi illetéket kell fizetni? És csekken vagy illetékbélyeggel?

Figyelt kérdés
A rendőrség által küldött papíron erről semmi nem volt.
2009. febr. 26. 13:21
 1/4 anonim válasza:
Általába Bélyeggel kell
2009. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És milyen összegben? Hová ragasszam? A lap aljára?
2009. febr. 26. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A szabálysértési ügyben kirótt büntetés elleni fellebbezés illetékmentes.
2009. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, illetékmentes. azt hiszem 8 napon belül kifogást terjeszthetsz elő. két példányt kell abból írnod és vagy postán, vagy személyesen beviszed a rendőrségre, ahol a te példányodra ráirják, hogy átvették és továbbitották a kifogást. kb. 1 hónap múlva születik róla határozat, és rá két hétre lesz jogerős. nekem 4 hónapra vették el a jogsim, mert földúton kipróbáltam a férjem robogóját, és megbüntettek 50 ezer ft szabálysértési birsággal és 50 ezer természetvédelmi birsággal. adtam be kifogást, mellékeltem munkáltatóit, gyed-ről igazolást, minden szart amit el tudsz képzelni, így végül mérsékelték a büntetést.
2009. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!