Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kéne tennem? Régóta...

Mit kéne tennem? Régóta (kb.9-10) elvesztett vagy ellopott simkártyámmal állítólag visszaélnek. Bűn cselekményt követ el valaki, és ezért engem keres a rendőrség.

Figyelt kérdés
Tanácsokat várok h mit kéne tennem?..Természetesen semmi közöm a kártyához azonkívül h valamikor én vettem...kártyás csomag nem előfizetéses.
2011. ápr. 7. 10:40
 1/3 A kérdező kommentje:
7-Éve már tettem vallomást h nincs a tulajdonomban a kártya..Mégis engem vesznek elő??miért?? 25É/ anyuka
2011. ápr. 7. 10:42
 2/3 anonim ***** válasza:

A vallomástételről kellett másolatot kapnod, az megvan, nem? Bemutatod és kész.

És remélem, ezerrel betepertél a szolgáltatóhoz, és letiltattad.

2011. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs meg, mert az is 7 éve volt azóta persze h kidobálta..Nem is gondoltam h szükségem lesz. Bemenetem igen a boltba és azt mondták nem tudnak mit tenni..Mivel azt se tudom milyen tel. szám csak azt tudom a rendőröktől h 20 as..Semmi más adatom nincsen.
2011. ápr. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!