Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megbüntet a rendőr, ha nincs...

Megbüntet a rendőr, ha nincs a biciklimen első lámpa és csengő?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 12:51
1 2
 11/13 anonim válasza:
Jah, és még valami! Nem elég, hogy a bringádon van, használni is kell. Felkapcsolt lámpa nélkül bringázni rossz látási körülmények között ugyanolyan, mintha nem is lenne lámpád. Büntetésileg is és veszélyhelyzetileg is.
2011. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
És ha kék az első lámpa?:)
2011. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
11%

Az összes rendőr hü***e engem elkaptak azért este fél 11 kor hogy mi az anyámat biciklizek. én meg csak annyit mondtam hogy most van kedvem cangázni csá. semmit sem kaptam. Utána nappal a rendőr azért kapott el mert a járdán felültem a cangára és úgy hajtottam ki a zebrán keresztül az útra azt mondta 3x jelzett de beszarás hogy hogyan mintha a fikáját akarta volta elpöckölni b+. utána este fele 6 óra valahánykor hogy miért nincs a cangán világítás mert lelopták azért b+ erre ő csak "figyelmeztet" én meg kifikáztam őket hogy nem tudnak rendet tartani hogy még a lámpámat is lelopják a cigányok. de a küllőmön volt egy világító led sor de elkezdi az semmi ahhha nagy fa*zt semmi kamerával felvettem olyan ereje van a lednek hogy szemből is látszik magyarul bekaphatják a kedves Őrök

Lófrálunk és félünk.

2013. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!