Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tudtok róla? A marihuána...

Mit tudtok róla? A marihuána fogyasztását is olyan szigorűan büntetik, mint a terjesztést?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet kapni, ha találnak a vizeletben?
2011. máj. 6. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Enyhébb elbírálás alá esik a gyakorlatban.
2011. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
A fogyasztását abszolut nem büntetik!
2011. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy megszigorították, és már az is éppúgy ráfázik, aki fogyasztja, nem csak dealer!
2011. máj. 6. 13:24
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Meg is érdemli...
2011. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg mindenki maga döntse el, milyen kárt akar magának okozni!
2011. máj. 6. 14:41
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztás is büntetendő, csak akkor lehet mentesülni, ha minimum 6hónapos kábítószer-függőséget gyógyító kezelésben, kábítószer-használatot kezelő más ellátásban részesült...

Körülményektől függően egyébként 1 vagy 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2011. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem meg mindenki maga döntse el, milyen kárt akar magának okozni!"


Szerintem meg ne. Ha a sok vadbarom tönkrecseszi az agyát és ezzel tönkrevágja a társadalmat, azzal a normális embereknek is ártanak.

2011. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
ezzel nem cseszi szét az agyát!
2011. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

egykalapalatt.info


Elterelést lehet csak kapni ha nem vallod be az idők alatt elfogyasztott mennyiséget.

DE még ez is EU szinten az egyik legkeményebb elbírálás,ami ráadásul még felesleges is.

2011. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Aldous Huxley:

"A nyugati világban egyedül az alkohol és a dohányáruk fogyasztását engedélyezik. Minden egyéb Kaput, ami a Falon nyílik, drognak neveznek, használóikat pedig gonosznak tartják."

2011. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!