Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tiltja az iszlám vallás a...

Tiltja az iszlám vallás a marihuana mértékes fogyasztasát?

Figyelt kérdés
ha lehet csak azok válaszoljanak akik jártasak ebbe vagy muszlimok azt tudom hogy inni nem szabad és szivni?
2011. febr. 7. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

The Messenger of Allah (pbuh) said: Every intoxicant is Khamr, and every Khamr is haram. ( Muslim.)


The Messenger of Allah (pbuh) said: Every intoxicant is prohibited (Sahih al-Bukhari, no. 4088)


That which intoxicates in large quantities is prohibited in small quantities. (Abu Dawud, Tirmidhi, Ibn Majah, and others, with a sound chain of narrators)


Szóval IGEN, tiltja.

2011. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Muszlim vagyok.

Tiltja.


De ez ne tartson vissza, hogy megismerd az Iszlámot!

2011. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
KŐSZŐNŐM A VÁLASZOKAT.DEHOGYHA TENYLEG ENNYIRE TILTJA AKKOR AKKOR A SZUFIK MEG A SITÁK HOGYHOGY FOGYASZTANAK??PEDIG ŐK IS MUSZLIMOK UGY TUDOM..
2011. febr. 8. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok keresztény is szexel házasság előtt pl, meg drogozik, pedig a keresztényeknek sem lenne szabad. Valszeg nem követik a vallásukat, van ilyen,
2011. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez igyvan.De ők valláson belűl is használják
2011. febr. 8. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Sem a szúfik, sem a síták nem használják. Én muszlim vagyok, és ezt tanultam.


Az hogy vannak ilyen eltévelyedett felekezetek, az nem jelenti, hogy ők képviselik az Iszlámot.

2011. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Es ha betartod a muszlin vallast akkor a menybe kerulsz kerdezo?

Hát tudd hogy az eggyetlen ut Jezus Krisztus, aki akkor nyitott utat az embereknek Istenhez mikor a kereszten szenvedett es ez mondta :elvegeztetett. Igen az ut a menybe elvegeztetett!

2011. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mondta, hogy elvégeztetett, csak annyit, hogy miért hagytál el engemet.
2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PT-Daniel ***** válasza:

Annak ellenere, hogy tiltja, nagyon sok iszlam orszagnak az egyik fö expor cikke (köolajtol eltekintve) valamilyen kabitoszer. Holott ott is tiltja a kormany, van ahol megtüri. Nagyon sok radikalis szervezet pont a nyugati vilag kabitoszerfügöinek fogyasztasabol finanzirozza tevekenyseget.

Ironikusnak tartom, hogy az utvonal szinte megegyezik a regi selyemuttal.

2011. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Annak ellenere, hogy tiltja, nagyon sok iszlam orszagnak az egyik fö expor cikke (köolajtol eltekintve) valamilyen kabitoszer."


Ne égesd magad! :D


Milyen országok ezek, ha olyan sok, és hova exportálják? Talán az euba? Biztos kötöttek szerződéseket is. :D

2011. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!