Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz bekerülni a...

Mennyire nehéz bekerülni a Vám-és Pénzügyőrséghez?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelnem a felvételi eljáráskor? Most hívtak vissza, és szeretnék felkészülni. (NŐ vagyok)
2009. márc. 11. 11:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
De most akkor bekerültél vagy nem? Egyik kommentedben kösz, már bekerültél, a másikban meg nem kerültél be? :O
2009. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, bekerültem
2009. jún. 22. 16:18
 13/20 anonim ***** válasza:
A vámosoknak a legjobb, ha keveset kapnak, kompenzálják az illegálisan behozott áruval:D nem mindent írják leltárba... :D és csk akkortol kezdik el videora venni az eseményeket, ha már nekik is jó úgy xd Bár én is ezt csinálnám:D
2009. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Szia!

Szerettem volna neked privátban írni és kérdezni pár dolgot, mert én is szeretnék jelentkezni Pénzügyőrnek, de nem lett elküldve az e-mailem. Ha még olvasol itt hozzászólásokat akkor légyszi vedd fel a kapcsolatot velem (lalakiraly@mailbox.hu)


Köszi

2010. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Sorry az offért, de felba**ta az agyam az okosnak tűnni akaró személy... Teljesen ugyan az a fizikai alkalmassági vizsga van a NAV-nál, mint a Rendészetin!!!!
2011. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jaj, a rendőrtanonc nyavalyog, hogy de nehéz bekerülni a rendőrséghez, és hogy miket mond ez a gonosz NAV-s... Akkor én katonaként meg se szólaljak... Csak a futásnál 1200 m-rel többet kell futni :))
2012. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én is katona volta, nem rég szereltem le mert annyi pénzből éhenhalhatok.Panaszkodnak hogy nehéz rendfokozatot lépni? hogy 1 évig várni kell, sztem ugyanannyit kell várni mint a honvédségnél, vagyis nagyon sokat. Futásról meg annyit hogy volt amikor mi kiképzésen 5-6 kilométert is futottunk, volt hogy 2 km-et gázállarcban. Sehol nem lehet megélni Mo-n hátatfordít nekem az ország? én is hátatfordítok neki. szerettem katona lenni de ott kellett hagynom , hát ennyit erről a fa*z országról.
2013. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azóta már én is leszereltem, és a szakmámhoz közeli szektorban helyezkedtem el. Rendvédelemben tényleg végszükség esetén helyezkedjetek el, nagyon gáz...
2013. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Az erőnléti vizsga menyire volt nehéz?

A felvételinél eü vizsgálaton volt drogteszt? ILletve szokott lenni rendszeresen ellenőrzésben?

2014. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
11 és mennyit változott az egész.. mindenkit felvesznek rendőrnek, ( mondjuk engem nem mert diszkalkuliás vagyok) pénzügyőrnek meg hálóval fogják az embert, börtönbe meg kamu álláshírdetéseket adnak fel majd hívnak be és mondják, hogy jöhetsz őrnek, tök durva a szitu.
2020. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!