Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért büntetik újabban a...

Miért büntetik újabban a rendőrök a "szabálytalan" gyalogosokat is?

Figyelt kérdés

Ilyen még a kommunista rendszerben sem volt, pedig arra azt mondták, hogy rendőrállam, de a fejlett világban sincs sehol. Átmegyek az utcán, szerintük nem jó helyen, és már repül is a bírság. Velem is ez történt pár hete, és most itt egy másik eset. Megfigyeltem, hogy a Lehel piac mellől sose mozdulnak el a rendőrök, és akit csak lehet, bírságolnak folyamatosan mindenféle ürüggyel, legyen autós vagy gyalogos.


[link]


2011. máj. 12. 19:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
21.11: Én nem lovagolnék rajtuk, ha ők nem lovagolnának rajtam. Egyébként meg nem lep meg, amit írtál, de akkor se tudom elfogadni. És ez régen tényleg nem volt, hogy engem is vegzálnak semmiségekért. Közben meg egész országrészegekben megszűnt a törvényes rend, szabadon fosztogatják a szerencsétlen öregeket. Ha olyan sok ráérő rendőr van, oda miért nem mennek, ha hívják, akkor se?
2011. máj. 12. 21:40
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha te rendőr lennél mit választanál.

1. Megbüntetni a szabálytalan gyalogost a körúton.

2. Rabosítani a 150 kg-os csupa izom kopaszt aki most száll be a Lexusba a rokkant parkolóban

3. Bemenni a szamurály kardot - kapát kaszát - élező cigány portájára és megkérdezni, hogy aratni megy-e februárban.

2011. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A szamurájt elb.sztam. Már fáradt vagyok.
2011. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Oszt' mi a f*sz köze van a budapesti rendőrnek ahhoz, hogy más országrészekben milyen a közbiztonság. Majd akkor fogja érdekelni, ha odavezénylik. Vagy ti ezt hogy képzelitek el? Rózsika néni felhívja őket, hogy épp pakolják a fészerét, azt majd a győri rendőr csapot-papot otthagyva megy oda? Van ott illetékes rendőrkapitányság, akik felelősek azért a területért. A budapesti rendőrnek meg az a dolga, hogy Budapesten tegyen rendet. Ha az épp egy szabálytalan gyalogos megbírságolását jeleni, akkor így járt. Mármint a gyalogos.

Az meg, hogy sok ráérő rendőr van... ez mikor álmodtad??? És mit szívtál előtte??? :)

"az aktuális kormány seggnyalója" - nyilván azért tüntetnek már egy ideje, mert imádják a kormányt... Átgondoltad te ezt, mielőtt leírtad?? :D

2011. máj. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Megint ezek a fikciók hogy kell a bírság a megélhetésre a rendőröknek TUDATLANOK !!! a bírság a közös kalapba megy az állambácsinak ahoz a rendőröknek semmi köze!!!

Amugy meg a KRESZ pontosan leírja hogy hol, mikor mehet át a gyalogos az úttesten, ha nem ennek megfelelően mentél át az úton akor meg ne járjon a pofád, örülj hogynem egy kocsi meszelt el!

2011. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 doboszoli ***** válasza:

De az is igaz, hogy a szolgálat végén ha bemegy a járőr bírság, és feljelentés nélkül, számon kérik rajta, hogy mit csinált.

Tehát csak kényszerítve vannak a "köcsögösködésre".

2011. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!