Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért támadják az emberek a...

Miért támadják az emberek a rendvédelmiseket azért, amikor nem értenek egyet a kormány tervével és szeretnék értékesíteni az érdeküket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

12:38

De hát ott volt mögötte a smiley jel, a mosoly, viccnek szántam. :)

2011. jún. 3. 12:41
 42/73 anonim ***** válasza:
22%

12:39


Sajnállak, ha ezt komolyan gondoltad.


Én 20 éve nem voltam táppénzen, és remélem, még sokáig fogom "hiábavalóan" fizetni az eü-járulékot.

2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azt sajnálom hogy ilyen igazságtalan sz@r társadalomban élek, ahol nekem csak kötelezettségeim vannak jogaim pedig nincsenek.
2011. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
0%
Van jogod, addig örülj, míg nem kell élned vele.
2011. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
67%

13:35


Pl milyen? Most is jó volna "élni vele" mert elég szegény vagyok, de nekem nincs semmi paragrafus amibe kapaszkodhatok. Ha nem fizetem a számláimat, eladják a fejem fölül a lakást, azt mehetek a híd alá.

A másik meg önkormányzatiba lakik már v 15 éve nem dolgozik csak a csp-ből, szociális segélyből, meg tartásdíjból él, nem fizet semmit mégsem lakoltatják ki.

Hol igazságos ez szerinted?

2011. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjjárulék megadóztatott jövedelmek részeként kerül levonásra, ezért azt gondolom, hogy a megadóztatott pénzből "befizetett" pénzt megadóztatni önkényes, közönséges bűncselekmény.
2011. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok!


A magyar ember sajna nagyon irigy...De pl.amikor a karácsonyfa alatt ül a gyerekkel,akkor azt mondja: a rendör ezt vállalta,hogy ilyenkor is dolgozzon.Ami igaz is,és ennek egyik része volt a korai nyugdíj.

Számomra az az ijesztő,hogy abba senki nem gondol bele,ha a rendör nyugdijastól elveszik a már megszerzett,megkapott nyugdíját,akkor már bármi máshoz hozzányúlhatnak...sajna még ez után jön a java.

A következő lesz a közszférában dolgozók,és így tovább...

Ha a civil kicsit jobban belelátna,mennyi rendör van pl. egy nagyvárosban szolgálatban-nincs az a hely,ahol nyugodtan aludna.


ez a tipikus nekem nem jó ,másnak se legyen az.


És higgyétek el 100.000 ft.-ért nem igazán fogják törni magukat minden áron.Az lesz a felfogás,hogy teljen le a szoli ,és kész.


egy leszerelő rendőr


Ja,és reménykedem,hogy a 2 éves lányomat soha nem kell egy 60 éves tűzoltónak kimentenie.Mert ugye Ti se gondoljátok komolyan,hogy irodát kapnak???esetleg aki onnan ment el.


Szép estét!

2011. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
5%

Szia leszerelő.


Azt ne, mondd, hogy eddig az igazoltatáson meg a traffipaxozáson túl annyira törtétek magatokat.

Azt meg csinálhatod 60 évesen is.

2011. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:

23:16

Hát elég keveset tudsz.

Az utóbbi 10 évben szétverték a társadalmunk 3 alappillérének számító foglalkozását: tanár, orvos, rendőr (tudás, egészség, rend).

Értesüléseim szerint azért még most is sokan mennek tanárnak, ezt nem igazán értem. Tanárnak lenni ma rossz dolog, ezt a média szépen megmutatja nekünk nap mint nap. Az orvosokat lejáratták azzal, hogy hálapénz így úgy stb, meg kijárnak dolgozni, meg mi tanítattuk őket, meg savat itatnak az emberrel, most a rendőrökön csattan ismét az ostor, elhitetik a néppel, hogy a rendőr trafipaxozik, de ha kell kilövi a szemed, agyonver stb.


A mi településünkön a cigányok még egymást is késelik, legyél itt rendőr úgy, hogy közben a családodat megfigyelik odafentről, a szolgálati fegyveredet csak szolgálatkor használhatod már, nem viheted haza ha jól tudom, mindezt így, hogy közutálatnak örvendsz. Miért nem basztatja a kormány a fodrászokat vagy az autószerelőket? Mert ha ők nincsennek a társadalom tovább működik, de rendőr, tanár, orvos nélkül nem. És még most is a rendőrség szétverése megy, a hülye magyar nép pedig még segíti is. Közéjük tartozol te is.

2011. jún. 5. 04:23
 50/73 anonim ***** válasza:

Úgy általában


Az emberek többsége beszűkült látókörrel éli le az életét, - meghozta gyümölcsét a "politikai elit" társadalmat folyamatosan megosztó semmittevése. Előszeretettel szólnak bele mindenbe (!) olyan emberek, amihez van, hogy nem értenek, - így kezeleik azt a mérhetetlen fájdalmat, ami átjárja testüket abban a pillanatban, amikor arra eszmélnek, hogy a velük azonos területi egységen (esetünkben "ország") élő embertársukat boldogulni, valamilyen területen jobban járni vélik. Nem egyszer ütköztettem már más emberekkel erről a témakörről véleményt: a reakciók - monotonul - semmitmondók, ugyanazok, és hű képet adnak arról, hogy sok embernek halvány lila gőze sincs arról, hogy milyen témába "tenyerel", lerí ezekről a vélemeényekről, hogy a sárga irigységen, az oktalan gyűlölködésen, a tudatlanságon kívül semmi más nem vezérli ezen vélemények megformálóit.

2011. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!