Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért támadják az emberek a...

Miért támadják az emberek a rendvédelmiseket azért, amikor nem értenek egyet a kormány tervével és szeretnék értékesíteni az érdeküket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 09:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, kaptak egy országot virágzó gazdasággal, boldog, kiegyensúlyozott emberekkel, oszt ezek egy év alatt úgy tönkretették, hogy csuda. :)

Így gondoltad? :)

2011. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:
A rendvédelmisek "bohócforradalmat" hírdettek, vissza akarják vonni a fideszre adott szavazataikat. Nekem tetszik, HAJRÁ MAGYAR NÉP!
2011. jún. 6. 19:25
 63/73 anonim ***** válasza:
5%
Azért ne keverjük már a magyar népet néhány bohócrendőrrel. :)
2011. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy még mindig nem érted, miről van szó.
2011. jún. 6. 23:30
 65/73 anonim ***** válasza:
10%
Én értem, csak nem értek vele egyet. Nem ugyanaz. :)
2011. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 A kérdező kommentje:

Nem érted. Ez a rendőri demonstráció nagyon jó helyzet arra, hogy mindenkit elüldözzön a nép, pontosabban felelősségre vonjon.

A nép bírka, a pártok csicskája, de most kezdődik kibontakozni egy ellenállás és ha melléjük állunk, akkor olyan dolog történhet amire mindenki vár már évtizedek óta.

Amíg a fidesz, mszp, jobbik majomkodik addig nem lesz elszámoltatás, nem lesz adócsökkentés, gázárcsökkentés, fizetésemelés stb. Mert ugyanazok állnak mögöttük. A pártok nem fognak megoldani semmit, egyedül a nép oldhatja meg a helyzetét, itt van egy lehetőség, hogy az emberek felsorakozzanak a rendőrök mögött és békésen szembe menjenek a hatalommal, hogy végre megteremtsék a normális Magyarországot. Ez egy nagyon fontos pillanat, amiből bármi lehet.

2011. jún. 7. 00:08
 67/73 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki mondta: Ha fáj a fejed beveszel egy aszpirint, de miért, hisz nem aszpirin hiányban szenvedsz. A gyógyszer csak az okozatot szűnteti meg, nem az okot. Ezt ültesd át a mai helyzetbe:

A magyar népnek nem az a baja, hogy erős nemzettudattal rendelkezik, taplraesett, összetartó, csak senki sem képviseli az érdekeit a politikában, hanem az, hogy a magyar nép bírka, vak. A vakságot nem lehet politikai pártokkal megszűntetni, kiizzadhat magából a nép x pártot, amelyek lehetnek akármennyire magyarok, nem fog felnyílni a nép szeme, mert nem ez a bajunk. A pártok addig fognak létezni, ameddig a nép vak. A tutyimutyiságot csak kiállással lehet leküzdeni. Itt van a kiállás lehetősége, nem a rendőrök nyugdíjáról van szó, sokkal többről, de a hülye átlagember azt látja: 40 évesen én fizetem a nyugdíját, miközben feketén 300 ezret keres - meg ilyen hülyeségeket mondanak. Egyszerűen nem értem, hogy lehetnek az emberek ennyire bírkák.

2011. jún. 7. 00:19
 68/73 anonim ***** válasza:
22%

Mondom hogy értem, te nem érted. A nép nem akar elűzni senkit. Pár sértődött rendőr erőlködik, egy kis maradék mszp-s, meg néhány idióta jobbikos, akik azt hiszik, hogy Vona gyorsan kiirtaná a cigányokat, és minden jóra fordul.

A nép meg látja, hogy végre történik valami, és bízik benne, hogy elindulunk kifelé a pöcegödörből.

2011. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
10%

Amúgy vázold már, te miben látod a megoldást?

Minden párt szar. Oké.

Karon fogod a rendőröket, elkergetitek a politikusokat a frászba. Ez is oké.

Hogyan tovább? (Azon túl, hogy a rendőrök fizetését felemeljük háromszorosára, és 25 évesen nyugdíjba mehetnek)

2011. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 A kérdező kommentje:

"A nép nem akar elűzni senkit."

Ez a baj. :(

Látszik, hogy nem érted. Menj, tájékozódj rendőröktől, mna-soktól és hasonló emberektől, ha beszélgettél velük gyere vissza, akkor már érteni fogod.

2011. jún. 7. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!