Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök már nem is dolgoznak?

A rendőrök már nem is dolgoznak?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel a házunkban az egyik lakó ajtaját egy hulla részeg nő fél éjszakán át ütötte- verte.Majd az ablakot ököllel betörte.Kihivtuk a rendőrséget,mivel a bulinak nem akart vége szakadni.A dolog lényege,hogy mi lakók löktük ki a kapun nagy nehezen,mert a rendőrség bizony nem jött ki,habár a segélykérés befutott hozzájuk.Ez most már igy lesz?Akkor fognak kimenni cimre,ha már emberek egymást éppen belezik?Hú de jó lesz...
2011. jún. 3. 16:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésedet.Miért nem jöttek ki a cimre a rendőrök??? Ez sajnos nem derült ki,ha provokativnak tartod a kérdést ha nem.Egyszerűsitve:El sem indultak a cimre.Minekután a bekjelentést követő másfél óra múlva sem láttunk rendőrt a házban.És mint emlitettem,megoldottuk mi lakók,pedig nem nekünk lett volna a dolgunk.Itt nem egy kiabálás volt,hanem órákig tartó ordibálás,üvegcsörömpölés,ajtó rugdosás,egy hulla részeg nő által.Tehát nem értem,hogy a kérdésemben,és a válaszokban mi a provokativ??.....
2011. jún. 4. 20:55
 12/16 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem mentek ki a rendőrök? A Válasz:Egyéb elfoglaltságuk miatt/ pl. más eseménynél voltak, helyszint biztositottak stb./ nem tudtak időben kiérni amikor meg már kiértek "csend" volt....Biztos vagyok, hogy ez szerepelt a jelentésükben.....
2011. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolod.Másfél óra múlva,amikor a probléma már megoldodott,akkor az egyik lakó beszólt,hogy-köszönjük a gyors közremüködést,de már tárgytalan.Majd ekkor közölték,hogy jó, akkor nem küldenek járőr kocsit.Nem értem miért nem lehet ezt elhinni?Számtalanszor történik meg szerte a városban,elhiheted.
2011. jún. 6. 09:59
 14/16 anonim ***** válasza:
elhiszem!!
2011. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
De ha ennyire fikázzátok és utáljátok a rendőröket akkor nem értem hogy mi a fenének kell baj esetén a telefon után kapkodni és a segélyhívót tárcsázni ? Oldjátok meg magatok a bajotokat ha ti oylan ügyesek és okosok vagytok!
2011. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

12.38-as

Én nem utálom a rendőröket,de nem is szeretem.De itt a szeretetnek,és az utálatnak nincs jelentősége.Segélyhivás futott be hozzájuk,a munkaköri leirásuk gondolom tartalmazza azt,hogy ilyenkor a helyszinre kell menni.Mivel a belváros kellős közepén lakom,igy nem hiszem el azt,hogy nem volt "szabad kocsi"vagy túl messze voltak.Egész éjjel itt szoktak furikázni,fel-le az utcában.Érdekes,most nem értek rá??Ugyan...Egyszerűen nem akartak kijönni,mert nem látták szükségesnek.Igen,csak ennyi erővel történhetett volna egyébb gond is.Szóval hagyjuk a rendőrök körömmel foggal való védelmét.Ennyit róluk.

2011. jún. 7. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!