Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi fog történni? Nagy baj?

Mi fog történni? Nagy baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok szüleimmel élek nincs munka helyem ( tanuló vagyok) egy hónapja a városban megbüntettek a rendőrök.( 20 000 helyszíni bírság ) Anyuméknak nem mondtam el mert tudom h. úgysincs ilyenre pénzük:S a csekket nem fizettem be. Most mi lesz?
2011. júl. 17. 10:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kapsz egy kis kamatot. Így többet kell fizetned. Mond el, keress melót és fizesd be. Más megoldás nem lesz.
2011. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy itt nincs kamat, meg hallottam valami olyasmit hogy le lehet közmunkával dolgozni... vagy ez hogy működik?
2011. júl. 17. 10:29
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
a közmunka menetét nem tudom, de ha le lehet, akkor gondolom a helyi pm hivatalnál lehet. Talán ott érdeklődj a jegyzőnél. Ő biztosan tudni fogja.
2011. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy határidőt, ha addig nem fizeted be lecsuknak, vagy átváltoztatják közmunkára, attól függően mennyire súlyos.
2011. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor először csak egy levelet kapok egy új határ idővel? igaz nem lesz semmiféle herce hurca...?
2011. júl. 17. 10:47
 6/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2011. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nincs kedvem koptatni már az ujjam ebben a témakörben. Nincs se kamat, sem következő határidő, sem jegyző felkeresés, sem döntési jogod a büntetés módjáról.

20000Ft-ot pedig nem szoktak kis dologért kiszabni, mivel az a felső határa. Ugye nem szemetelés miatt kaptad (ami egy másik dolog helyett íródott rá, ami ciki lett volna a családodnak)?

2011. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Menj be önkormányzathoz (átlagos de olcsó de kulturált ruhában)! Hazudd, azt hogy nincs semmi ingatlanod és ingóságod még egy PC-sem (drága mobilt otthon hagyni!)! És a kérd mérséklést a bírságnak! Mérsékelni fogják, vagy el is engedik, ha nem vagy visszaeső.


Tudom ismerem a menetét jól.


Ha hazudtál az pár százalékban derül ki, akkor is ha neveden volt valami.

2011. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha nem az önkormányzat, mint ilyékes, mint szabálysértési hatosságra tartozik, ugyan ez a tehető az adott hatóssággal. De önkormányzat viszont és családhonozó is segíthet a bírság elengedésébel vagy mérséklésében.
2011. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen, holnap akkor bemegyek a önkormányzathoz, csak mér letelt a határidő ( 30 nap )
2011. júl. 19. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!