Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek feljelentést (a...

Tehetek feljelentést (a többit lent)?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én egy magánszemélytől rendeltem egy telefon ki is fizettem de a telefont azóta se láttam. meg van minden adata (név,cím). Bankon keresztül fizettem pénzbefizetéssel és a bizonylatok megvannak. Mit kellene most csinálnom?


köszi a válaszokat.


2010. júl. 8. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

tehetsz, max. kiröhögnek


Hogy lehettél ilyen idióta, hogy előre fizetsz?????

2010. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
ez a vaterás cirkusz? szerintem jelentsd fel
2010. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
mindenki megérdemli, aki előre utal pénzt
2010. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jogi úton nehéz, meg elég nagy vele a macera, drága is. Szerintem keress verőlegényeket, olcsóbban is elintézik a piszkos munkát. De most komolyan!!
2010. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez azért probléma, mert ha azt mondja, hogy ő pedig odaadta a telefont(mondjuk személyesen), és erre tanúja is van, akkor nem nagyon lehet bizonyítani az ellenkezőjét. Bizony itt az előreutalás(azaz nem számlaképes ember esetében) nem szerencsés, hiszen semmiféle írásos nyoma nincsen, hogy ő nem teljesítette az alku rá eső részét.
2010. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne az az ember,a ki meg tudna győzni, hogy utaljak előre vadidegenek számlájára pénzt.

Aki meg ekkora hülye volt meg is érdemli, hogy hátha legközelebb nem teszi meg.

2010. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki előre utal. Mind a vaterások, mind a teszveszesek.


Kérdezőnek: Jelentsd fel.

2010. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előző elötti vagyok, nem mindenki utal előre, van lehetőség utánvételre is, nem egyszer rendeltem már mindkét oldalról.

aki meg nem akar belemenni eleve vaj van a füle mögött.

Akit át lehet így verni....meg is érdemli

2010. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Figyi. Nem egyszer rendeltem már úgy hogy előre utalom a pénzt ha eladok valamit akkor én is előre utalás után postázom. Eddig soha ilyen problémám nem volt. Szóval kösz de a kioktatásból nem kérek. Egy egyszerű kérdést tettem fel. Arra válaszoljatok vagy ha nem akartok akkor inkább nem írjatok semmit.
2010. júl. 8. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg van a neve, címe, bankszámlaszám, amire utaltál, bizonylatod van róla. Talán még a levelezéseitek is, amelyben megbeszéltétek a részleteket.

Menj be a rendőrségre és tégy feljelentést. Minden jogod meg van hozzá, hogy ha meglopnak, segítséget kapj.

2010. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!