Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feleségek/barátnők! Hogy...

Feleségek/barátnők! Hogy bírjátok ezt?

Figyelt kérdés

Én egy hete szembesültem milyen veszélyes manapság kint az utcán a rendőröknek!(Persze eddig is tudtam,csak eddig míg máshol laktunk párom hatátőri feladatokat látott el,most pedig rendőrit!)

Ma reggel például véres inggel tért haza!Hát én azt hittem frászt kapok!Szerencsére nem ő sérült meg,pedig az is benne volt,mert nekik támadtak!Az a vicc ha mondjuk használná a fegyverét,akkor őt elöbb lecsukják mint azt az embret aki miatt történik a baj!Már aludni sem tudok!Félek hogy baja esik!Azt nem élném túl!:(


2011. aug. 7. 21:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
"Csak az jöjjön katonának, aki ilyet szeret..."
2011. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
aki nem irodista ott előfordul, főleg ha verekedő és késelő cigányokhoz hívják ki.
2011. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2hete hogy új helyen vagyunk,az utóbbi 1hétben folyamatos bejelentések pont ilyen utolsó cigányokhoz!:-S Már késeléshez is hívták ki őket!Mikor meséli,én majd leesek a székről!:-S
2011. aug. 7. 21:53
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
szegény! kitartást!
2011. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
első válaszolónak teljesen igaza van ezt vállalta te is vállaltad amikor megszeretted imádkozz hogy ne legyen benne a hírekben
2011. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen ezt vállaltam,ahogy ő sem!Csak ügye a határőrség megszűnt,és új helyen vagyunk,így ,más a szolgálati kötelezettsége is!
2011. aug. 7. 22:06
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Bár én nem vagyok se feleség,se barátnő,de pontosan tudom milyen nehéz a rendőrök helyzete.

Igaz,meg van kötve a kezük,de mit tud csinálni?

Elmehet biztonsági őrnek,de az nem garantál nektek létbiztonságot.

2011. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%

"gondolom most mindjárt irni fogja convenant hogy nem a cigányok a hibásak, és a magyarok a gonoszak nem a cigányok xD"


Túl élénk a fantáziád. Ilyet sosem írtam, nem is fogok, és baromira irritál, amikor kurucfüggő félhülyék a számba adják a maguk képzelgéseit. A rendőri munka mindenhol stresszel és veszéllyel jár. Lehet mással is foglalkozni. Erre gondoltam...

2011. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ez az ára,hogy 41 évesen nyugdíjba vonuljon...Valószínő,hogy megéli. Az én párom ács,szar@bb eséllyel indul minden nap,hidd el.
2011. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez az "ezt vállalta" reakció kicsit ridegnek és érzéketlennek hangzik.

Igen, ezt vállalta. Még jó, hogy vannak emberek, akik erre vállalkoznak.

És igen, ezt vállalta, de attól a rossz érzés még rossz érzés marad, amit se megszokni, se elfelejteni nem lehet.

2011. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!