Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, barátnők! Szokott...

Feleségek, barátnők! Szokott nektek a párotok, férjetek ruhát, cipőt, stb. vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem csak ünnepre, szülinapra, karácsonyra gondolok, hanem, hogy van itt olyan akinek csak úgy vásárolgat a "pasija"?
2011. júl. 1. 10:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem, alapvetően nem vagyunk vásárolgatósak, ami kell, azt megveszem magamnak. Meg egyébként is, nem szeretném, ha rám költene.
2011. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
nekem nem, de én kértem meg rá. kicsi vagyok rövid lábakkal és némi súlyfelesleggel, még én is nagyon nehezen találok magamnak ruhát, inkább majd én. de ha együtt veszünk, ő szokta mondani, hogy próbálgassak:)
2011. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Igen! Olyan aranyos! általában úgy szokott lenni, hogy elmegyünk ruhát venni és akkor azt mondja, hogy ezt én veszem meg neked általában akkor amikor valamelyik nagyon tetszik neki!
2011. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szokott. De nem bánom,mert én senkitől nem szeretek ruhát kapni! Senkit nem szeretek megbántani,ha nem találják el az ízlésemet. Helyette vesz mást.
2011. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek ruhát kapni ajándékba. Egyrészt nekem kell kiválasztanom, hogy tutira tetsszen és jó legyen rám, másrészt amire szükségem van, azt megveszem magamnak.


De más ajándékokat szoktam kapni "csak úgy".

2011. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha együtt megyünk vásárolni, maximum akkor kapok valamit ami tetszik. Amúgy én veszem magamnak, mivel néha én se tudom hogy milyen tetszik :D
2011. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül arra gondoltam, hogy a tudtotok nélkül vásárol, hanem ő fizeti ki.
2011. júl. 1. 10:49
 8/30 anonim ***** válasza:

Én már attól elolvadtam mikor múltkor nem csak hogy hajlandó volt bejönni egy női ruhaüzletbe, de mikor próbáltam egyszercsak benyúl egy kéz egy felsővel, hogy "ezt nem akarod felpróbálni?" ... mondjuk nem akartam :D de azért aranyos, hogy nézelődött nekem, pedig tudom, hogy utál ilyen helyekre menni.


Szóval a válasz: ilyeneket nem igazán, de nem is bánom, megveszem én magamnak. :)

2011. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
27%

Nem egészen értem, mert nálunk közös a kassza, így olyan mindegy, hogy ki fizet.De igen, van olyan, hogy hazaállít cipővel, ruhával, ékszerrel, de kaptam így már kocsit is.


35/N

2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlenül arra gondoltam, hogy a tudtotok nélkül vásárol, hanem ő fizeti ki."


Ja hogy úúúúúgy... hát nálunk az nem ajándékozás, mert felváltva fizetünk mindent... külön bankkártya, de kb. közös kassza. Szóval az hogy én választom, ő fizeti az nem ajándék, mert fordítva is megesik sokszor...

2011. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!