Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire jó hogy igazoltattak a...

Mire jó hogy igazoltattak a rendőrök?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 23:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart soha, ha elkérték a személyimet, amikor éjjel sétáltam hazafelé vagy ilyesmi, mivel félnivalóm sosem volt. Szerintem semmi gond nincs ezzel.
2011. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha normálisan csinálnák, nem lenne gond vele. Egyszer egy parkban ücsörögtem késő este (vártam valakit), erre megjelenik pár fazon, a szemembe világítanak, és hogy adjam oda a személyimet. Majdnem mondtam, hogy anyádtól kérd el... Aztán inkább megkérdeztem, hogy rendőrök vagy mi a fene? Arra nagy nehezen kinyögték, hogy igen, rándórsééég.

Egyszer meg gyalog mentem el egy park mellett(!), erre elémvág egy rendőautó keresztben, mint a krimikben, csak a motorházas átcsúszós nem jött össze, mert kiszállni is alig bírtak a kocsiból. Szóval nem értem, ezeknek kimossák az agyukat direkt, hagyományból? (Tisztelet a kivételnek.)

2011. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem, szimplán csak barmok.
2011. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Megnézik, hogy szerepelsz-e valamilyen körözési nyilvántartásban.

Ez ilyen megérzés dolog, ott várakoztál, nézelődtél, és megnéztek. De ha nem volt semmi gond, akkor miért baj?

2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14:00 voltam. Előző, ha tőlem kérdezed, akkor még egyszer: Azonosítság magukat! Miért olyan nehéz, hogy ha a pofámba világítanak este, akkor nem látom az egyenruhájukat! Örülhetnek, hogy nem törtem be a képüket. És egy szót se szólhatnának utólag!

Viszont volt, hogy a Margit szigeten egy biciklis rendőr(!) igazoltatott, és érdekes módon olajozottan működött, nem éreztem kellemetlennek, a végén talán még meg is köszöntem. És nem csinált semmi különöset, csak értette a dolgát.

2011. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
"olajozottan működött"... mármint nem a bicikli, hanem az igazoltatás. :D
2011. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Én úgy hallotam hogy körözési lista, és ha a est folyamán történik valami szabálytalanság ott a környéken téged is elővehetnek. vagy valami ilyesmi jav. ki ha rosszul mondom : D
2011. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez is benne van, de az is elég, ha egy kopott farmert veszel és nem borotválkozol. Na akkor úgy is akarnak beszélni veled, mintha gyilkos lennél, aztán meglepődnek, ha nem hagyom. :D
2011. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van haszna, én már kezdem unni de nagyon, havi szinten 5-6x igazoltatnak és nagyon elegem van már belőle, már párszor megkérdeztem ,hogy mért szúrnak ki mindig engem a válasz annyi "mert olyan az arcod" .. oké.. mégis milyen? nem egyszer késtem már le vonatot,buszt miattuk mert 10percig szarakodtak. Kedvencem amikor 1 héten 3x igazoltatott ugyanaz a rendőrpáros..
2011. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:35

Legyél ápolt, és járj hétköznapi ruhákba.

2011. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!