Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az idézést hány napon belül...

Az idézést hány napon belül küldik ki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vele tisztában, hogy hány napon belül küldik ki, és hogy milyen esetben küldhetnek azt. Valamint hogyha feljelentettek volna, akkor az 3 hét alatt kijött volna, úgy hogy az alany végig otthon van. (Házidolgozatot írok belőle, segítsetek!)
2011. szept. 14. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat hónapon belül történnie kell valaminek.
2011. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen ügyben, milyen minőségben, milyen időponthoz képest?
2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

LEgkésőbb 6 hónapon belül, különben elévül az ügy - azaz már nem vonhatnak felelősségre, olyan, mintha nem tettél vna semmit.


Nekem - bolti lopás - rá két és fél hónapra jött a levél a rendőrségtől, a tárgyalás pedig most volt pár napja (a bírósági idézést már nyáron kiküldték). A határozatra pedig még 1-1,5 hónapot várni kell, mert az idéző rendőr nem jött el a meghallgatásra. Miért is menne egyszerűen? Pfff. :(


De barom voltam, megérdemlem hát.

2011. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!